Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim a suliban....

Nincsenek barátaim a suliban. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
15/L vagyok most kezdtem a gimit. És kifogtam egy igazán szar osztályt. A lányok nagy része az a tipikus "mai tini". És ugyan van 2 csaj aki bár a "nagy bagázsba" tartozik de látszik,h jó fejek. És van még egy csaj akire mondhatnánk azt,h a barátom. A padtársam vele dumálgatok de kibírhatatlan... komolyan mondom. És nagyon nem értjük meg egymást. Az előző sulimban egy bárkivel beszélgethettem normális dolgokról. Akár a politikáról akár a társadalomról bármiről Persze mivel tini vagyok kell néha az agyatlan trécselés de azért én ennél többnek érzem magam. A fiúkat egyáltalán nem ismerem. Egy csomóval még csak egy szót se váltottam. De közöttük is jó páran "páwák",hogy mai szóval éljek. Az egyetlen jó dolog,hogy a mellettem lévő osztályba jár egy volt osztálytársam. Minden szünetben találkozzunk és elvagyunk. Most,hogy hamarosan menni kell suliba elég szar kedvem lett. A szünetben tök jól éreztem magam. A szilveszter is tök jó volt a haverokkal (pár órája ébredtem). Na de bocsánat a sok dumáért. A kérdésem tehát az,hogy hogyan tudnék barátokat szerezni a suliban? Nem is feltétlen az osztályban. Segítsetek!

2013. jan. 1. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi össze vagyunk vonva tesin 1 másik évfolyambeli osztállyal , ha nektek úgy van akkor majd összehaverkodsz valakikkel. Én is így voltam 9-be, és máig is ez van, hogy alig beszélgetek valakivel, nincsenek barátaim, nincs közös témám senkivel. Csak 2 úgymond barátom van a volt osztályomból. Remélem neked összejön, én is minden nap undorral megyek be, hátha neked más lesz. Sok sikert. 17/F
2013. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:( neked is sok sikert!
2013. jan. 1. 19:23
 3/4 anonim ***** válasza:

A barátnődet kérdezd meg, hogy az ő osztályában vannak-e normális emberek. Vagy ha megnézed az embereket látszik rajtuk, hogy normálisak-e vagy "páwák" illetve ha látsz valakit aki egyedül van szünetben azzal is barátkozhatsz.

Sok sikert:)

19f

2013. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is hasonlóan vagyok, van 3 fiú, velük tudok hülyülni, és van 2 lány akivel el tudok beszélgetni. Az egyik a padtársam. Nálunk 2 pávagyerek van, nem is nagyon lehet velük beszélni, az egyik úgy lát hogy emo vagyok :// pedig nagyon nem..

Próbálj mindenkivel jófej lenni, mindig legyél benne mindenben (persze van kivétel, gondolom érted).

De azzal is lehet próbálkozni, hogy a segítségét kéred valakinek, megköszönöd (ami fontos!), és közben megismerkedhettek :)

nekem ennyi a véleményem :))

2013. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!