Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha elkezdek most kondizni,...

Ha elkezdek most kondizni, akkor látszódni fog a változás nyárra?

Figyelt kérdés
Viszonylag vékony vagyok 49-50kg (16L) és picit izmos szeretnék lenni,és ami a legfontosabb lenne h a fenekem feszes izmos legyen. az alakom az jó,nincs vele semmi bajom.

2013. jan. 12. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha rendesen étkezel, sok fehérjével, és rendes edzéssel, akkor még majdnem fél év van odáig. Persze, hogy fog látszani. Sok sikert. 17F
2013. jan. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hány cm vagy?

Egyébként biztos lehetsz benne, hogy ha valóban végigedzed ezt a néhány hónapot, nyárra eléred a célodat.

Én júliusban kezdtem diétázni és edzeni (de a fogyókúra annyiból állt igazából, hogy este 6 után nem eszek semmit és nem nasizok egyáltalán), 160 cm/62 kg voltam, és szeptemberre már elértem az 55-öt. Viszont ha nem is mértem volna a súlyomat, akkor is éreztem volna magamon a változást, és lefotóztam még az elején magamat, és őszintén szólva, megdöbbentő volt a változás.


Úgyhogy csak hajrá, mire bejön a rövidnadrágos időszak, nagyon csinossá formálhatod magad! ;)

2013. jan. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

165cm vagyok

2013. jan. 12. 19:39
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


HASZNOS LEHET!

2013. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi, csak én nem fogyni akarook :D
2013. jan. 14. 12:52
 6/6 értelmes kérdések válasza:
Hát minnél kisseb valaki annál könnyeben látszik,mert kisebb mindene,pl fekvenyomásba aránylas sokkal kevesebbet kell nyomni,pl én járok 5 hónapja elég jó a fejlődés de ha nem 190cm lennék akk mégjobb lenne a dolog :)
2013. ápr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!