Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg van barátnője Henderso...

Tényleg van barátnője Henderson Dávidnak?

Figyelt kérdés
Akkor mért mondja azt,h nincs?? Biztos csak azért,hogy a sok tinilánynak imponáljon.. Mi a véleményetek erről?? (persze csak,ha van)

#barátnő #Dávidnak
2013. jan. 13. 13:05
 1/7 A kérdező kommentje:
2013. jan. 13. 13:11
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
ki az a Henderson Dávid ? és kit érdekel hogy van e barátnője M
2013. jan. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy szerintem jó hangú fiatalember,aki a többi fiataltól eltérően nem cigizik,drogozik,piál és hívő is. Lehet,hogy sok embert nem érdekel,de vannak olyanok,akiket igen. Engem spec azért,mivel én jó véleménnyel vagyok róla,mert szerintem jó ember és,ha azt hazudja,hogy nincs barátnője azért,hogy a tinicsajok rászavazzanak,akkor eléggé lesüllyed a szememben..
2013. jan. 13. 13:24
 4/7 anonim ***** válasza:
cigi és az alcoholt ne különítsd el a drogoktól mert minden drog ami a tudatodat módosítja ahogy a cigi és az alcohol is és még sorolhatnám pl kávé tea stb
2013. jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó.Jogos,de nem ezt kérdeztem.
2013. jan. 13. 13:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezekben a műsorokban gyakran előfordul, hogy ilyesmit eltitkolnak, letagadnak a versenyzők, a végén meg kiderül, hogy mégis volt valakije. Igen, pusztán a szavazatok miatt csinálják.
2013. jan. 20. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Honnan vetted, hogy azt mondta nincs barátnője? :D azóta már felesége is van (és szerintem nagyon aranyosak együtt) :D

És csak ne süllyedjen le a szemedben, mert tényleg keresztény és szerintem eléggé helyén van a gondolkodása :D ;) (igen tudom, hogy lassan 3 évvel ezelőtt kérdezted, de azért remélem látod... bár már biztos megtudtál róla azóta pát információt) :)

2015. dec. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!