Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Morbid kérdés, de érdekel...

Morbid kérdés, de érdekel (régebben sokat néztem az investigation discovery-t) : ha valaki el akar tüntetni egy holttestet, miért nem égeti el?

Figyelt kérdés
így nincs bizonyíték, ellenben ha pl. bedobja egy tóba, akkor van, vagy ha elássa, akkor is.
2013. jan. 13. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Van, aki elégeti. És ezen kívül még számtalan módja van az eltüntetésnek.

A természet amúgy úgyis eltüntetné a tóban is, elásva is. Csak ugye az idő kérdése. De, ha nincs nyom, akkor nem is biztos, hogy eljutnak a hulláig.


Kíváncsi vagyok mennyi ideig lesz fenn a kérdésed.

2013. jan. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy teljesen hamuvá égess egy holttestet kb 1000°C-on kéne égetni 1-2 óráig, ez szerintem azért elég nehezen megvalósítható feltűnés nélkül. Ha meg a csontok nem égnek el, akkor az alapján meg gondolom tudják azonosítani.
2013. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Óóó, ezt nem tudtam eddig...
2013. jan. 13. 19:41
 4/4 A kérdező kommentje:
kedves első, a kérdésem még mindig kint van... :)
2013. febr. 11. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!