Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Úgy érzem hogy minnél idősebb...

Úgy érzem hogy minnél idősebb vagyok annál jobban félek itthon a lakásban. Miért?

Figyelt kérdés
Most 13 éves vagyok és régebben még egész kicsinek egyáltalán nem féltem. Mikor nagyobb lettem már bujkált bennem a félelem érzet 10 évesen a szobámban aludtam de abban az időben kezdődött ez a nagyobb félelem.Èjszaka fölébredtem és a lámpát fölkapcsoltam majd pár hónappal késöbb kiabáltam a szüleimnek hogy jöjjenek be hozzám . Nagyon féltem a szobámban.Teljesen a fejem bubjáig ''csomagoltam"magam.Majd 11 évesen már anyukáméknál aludtam 1 külön kanapén.Ott biztonságban éreztem magam kb 1évig vagy picit tovább.Mostmár 13 évesen ottis félek és a fejemre húzom a takarót.Kezdek felriadni éjjelente.Nem szeretnék mégjobban félni mert azt veszem észre hogy csak rosszabb a dolog.Segítséget szeretnék kérni a válaszokkal.Mi ez a dolog ami velem történik mert borzalmas érzés.
2013. jan. 14. 16:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez egy tok regi kerdes,miert nem valaszolt ra senki? Es azota mi tortent? En is ezt erzem es en sokkal idosebb vagyok, mint te. Sokat gepezel, filmezel, tul sok a horror, akcio, sok borzalmas hir. Ezek mind elraktarozod ak a memoriadban, es hortelen tornek rad. Nekem is van neha ilyen, de engem nem erdekel, viszont, ha sulyos a helyzet, akkor pazichologus segithet, bar en sem voltam meg soha egynel sem. Tudom, h 2013-as a kerdes.. de nem hagyhattam valasz nelkul.
2017. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!