Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jelentkezik valaki a Hunfalvy...

Jelentkezik valaki a Hunfalvy János középiskolába? (BP) tudtok róla infókat bekerülési esély, stb?

Figyelt kérdés
középiskola, hunfalvy, központi, felvételi

2013. jan. 14. 20:19
1 2
 1/17 anonim válasza:
szia. én megjelölöm :). hát szerintem nagyon jó suli :D így első benyomásra. az esélyeid szaktól függenek, szerintem
2013. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És milyen szakot jelölsz és hanyadiknak?:) remélem felvesznek 4.47 az átlagom az gyenge oda?:/
2013. jan. 18. 11:44
 3/17 Mt.Rashmoure válasza:

Sziasztok!


Én már 2.éve taposom, szerintem csak jól jártok vele, németen vagyok, szerintem a tanárok is jófejek, meg mindenki aki oda jár, ha bár van egy kettő sznob gyökér, de nem túl sok

Ha nyelvet akartok tanulni akkor nagyon jó választas! :))

2013. jan. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
és írnál egy kicsit a bekerülési esélyekről?
2013. jan. 19. 14:48
 5/17 anonim válasza:

első: hát japánra szeretnék menni,de most a matek felvételi igazán elcseszte a kedvemet és az esélyeimet is...

és félévkor bioszbol meg kémiábol lettem 4es.

2013. jan. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Mt.Rashmoure válasza:

Ha szóbelin remekelsz, akkor elég nagy eselyed van hogy bekerülj

Ha erdekel még vmi irj! :)

2013. jan. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Én oroszra jelentkeztem. 44 pontos központival és 4 átlaggal van esélyem?
2013. febr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
utolsó simán van esélyed. amugy en is 44pontos kozpontit irtam es a nemetet meg a franciat jelolom. elvileg iden lejjebb mennek a ponthatarok mert eleg rosszak lettek a kozpontik. nalunk pl: azok a tanulok szam szerint az a 4dc ember aki a gyakorlokat ilyen 90pontra irta most 55-65 pont kozott sikerultek nekik. es ok nem a hunfalvyba hanem a karintyba szent lászloba meg az ilyenekbe jelentkeznek szoval en nagyon bizom benne hogy bekerulok a hunfalvyba. Megjeloltem 1.nek majd a szobelin megprobalok remekelni es akkor meglatjuk:) iden szerencsere az atlagom 4.3lett szoval remelem eleg lesz oda:) bocsi az ekezetek miatt
2013. febr. 16. 13:56
 9/17 anonim válasza:
Milyen a szóbeli? Írjon erről valaki!
2013. febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
hunfalvyba asszem minden tagozatra van szobeli XDD
2013. febr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!