Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Rock-Metál stilusba mi az...

A Rock-Metál stilusba mi az amit be kell tartani hogy befogadjanak?

Figyelt kérdés
Ugye nem tartozik ide a sátánizmus?
2009. aug. 29. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

dehogy is tertozik bele :)

általában a metálosok a nordikus vallásokat kedvelik, a kereszténységet és a mindenféle pogány természeti vallást, legalábbis ahogy a saját barátaimat ismerem (meg magamat, bár én goth vagyok)

Amúgy ha nem "érzel rá" magadtól, akkor vsezett ügy.

Fontos, hogy szeresd és "érezd" a metálzenét és a többi mejd jön, csak egy társaság kell hozzá, amit meg neten könyű találni :)

2009. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ostobaságot kerüld. Úgy tűnik, neked nehéz lesz. Ha ennyire félsz a sátánizmustól, inkább nézz utána. Amúgy meg nincsenek kőbe vésett szabályok. Szeresd a metál zenét, és tudjál velük haverkodni, beszélgetni. Ha metálos vagy, akkor gondolom szeretsz/szeretnél koncertekre járni, ahogy mások is. Meg fogod találni velük a közös témát, de ostobaságokat tényleg ne beszélj/tegyél/kérdezz.
2009. aug. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a legfontosabb, hogy tényleg szeresd és "érezd" a zenét, és a vele járó életstílust. A divatból rockerkedőket meg metáloskodókat nagyon nem csípik. Ha lélekben nem vagy rocker vagy metálos, akkor nincs értelme erőlködni. Az öltözködés sem annyira szentírás, én is rockot hallgatok (főleg klasszikus rockot) de nem öltözök rockernak, ám plázamacának sem.
2009. aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezt a stílust tényleg érezni kell és "élni" benne, hogy átjárjon a zene minden porcikádon, ez nem ilyen divat dolog, legalábbis nekem nem. De ha nem érzed ezt az egészet, akkor nem fog működni, mert az csak erőltetett lesz és látszani fog. NAGYON!
2009. aug. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
sok szafaládét kell a seggedbe dugni xD am csicska metálos f aszkalap :D
2009. nov. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!