Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utál az osztályom. Mit tegyek?

Utál az osztályom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Év eleje óta utál 1 lány.Mostanára már nagyon eldurvultak a dolgok majdnem az egész osztályt ellenem fordította kivéve 4 barátnőmet.A pasimnak is mindenféle hazugságokat összehord rólam az a csaj.A legrosszab az egészben h én nem is csináltam vele semmit,sosem beszélünk.Teljesen kikészítenek a barátnőim próbálnak belőle vmit kiszedni de tudja h úgyis elmondanák nekem.Nem akarok más suliba menni mert szeretem ezt de teljesen kikészülök tőlük.Mit csináljak 13/L
2013. jan. 16. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Előszöris igyál egy teát. Másdoszor pedig úgy se tudsz tenni ellene semmit, hiszen akármit is csinálsz folytatni fogja.Kérdezd meg, hogy miért utál, lehet, hogy mondtál róla valamit, vagy te is ugyanezt csináltad a volt barátnőivel, annak oka van, hogy utál.
2013. jan. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem örülj neki, hogy van még 4 ember, aki kitart melletted! Nem olyan jó dolog, amit átélsz, de még gyerekek vagytok, és sajnos sok gyerek így próbálja magát (rangban, menőségben) magasabbnak láttatni, hogy másokat mutat alacsonyabbnak. Ez ellen nem tudsz mit tenni, aki ilyen, az jó darabig ilyen is marad.


Ui.: Szerintem 13 évesen még korai pasizni!

2013. jan. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha 13 éves vagy, az kb 7. osztály, ugye? Nálunk általánosban úgy működött, hogy 1-2 havonta valaki megutált valakit, és ugyanúgy mint nálatok ellene fordította az osztályt. Majdnem mindenkire rákerült a sor a 8 év alatt. Így utólag baromi gyerekes az egész:D A lényeg, hogy ez mindig csak ideiglenes dolog volt, egy idő után mindig rájöttünk, h nem kell utálni azt aki éppen a célkeresztben volt.

Uh próbálj meg kitartani, biztos el fog múlni a dolog, ha semmi alapja sincs. (a korodbeli lányok nagyon szemetek tudnak lenni...:D)

2013. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ó már a kérdező 18
2018. júl. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Már 20
2020. szept. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!