Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak?! útál az...

Mit csináljak?! útál az osztályom!

Figyelt kérdés

nem magyarországon élek.

egy évig nyelvsuliba jártam,most mentem át normálisba,csak ott 1 évvel fiatalabbak.volt egy csaj a nyelvsuliban aki most is az oszt tarsam.ott mindenki útálta csak èn beszéltem vele néha.ott még a 'népszerű réteg'be tartoztam.most az új sulimat gyűlölöm...ez a csal tök röhejesen beállított az elején(pedig én voltam az 1etlen aki szoba allt vele)...mindenki tök hulyenek néz azt a csajt

meg istenítik pedig 1hülye liba..nem vagyok csúnya

meg semmi h azért ne bírjanak...nem tudom megszeretni...minden nap rohanok haza

mint állat és hétközben kedvem sincs

felkelni.ha a nyelvsulis kepeket nezem képes vagyok elbőgni magam.ott mindenki bírt...mit csináljak?még 5 év velük!

15/L.


2010. nov. 4. 22:27
1 2
 1/12 anonim válasza:

Nem vagy ezzel a problémával egyedül,sajnos nagyon sok ilyen közösség létezik. Próbálj beszélni 1-2 normálisabb osztálytársaddal. Emlékeztesd a lányt,hogy te mellette voltál a nyelvsuliba,és nem érdemled meg ezt a bánásmódot.

Ha végképp nem értesz velük szót,keresd fel osztályfőnököd vagy beszélj erről szüleiddel. Másik iskolába nem mehetnél át?

2010. nov. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Válts iskolát. Nem olyan nagy dolog a mai világban.
2010. nov. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
69%
Szerintem a legjobb lenne ha sulit váltanál... lehet hogy a gyengeség jele lenne, de a környezeted befolyásolhatja a tanulmányaidat és a jöbőbeli lehetőségeidet is visszafoghatja. Olyan sulit keress, ahol önmagad lehetsz és kibontakozhtasz és találd meg azt a tantárgyat amivel szivesen foglalkoznál a jövőben is. keress igazi embereke ne olyanokat akik csak a nevedet tudják de máris elitélnek téged. érezd magad felettük. hidd el ők a gyerekesek, ha elítélnek ugy hogy nem is ismernek. idővel rájönnek.
2010. nov. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

sajnos sulit nem válthatok mert itt a szerint jársz suliba,amilyen tudási szinten vagy ès ahova èn tartozom az ez a suli:s

bejutni is nagyon nehèz volt.

tudom h ez így nem àllapot...fogalmam sincs h mitcsinàljak.1szerűen ne. èrzem magam jól velük,mèg a jófejekkel sem...

2010. nov. 4. 22:47
 5/12 anonim válasza:

én is így vagyok, de uj suliba meg nem akarok menni.. végül magántanuló vagyok ://

16/L

2010. nov. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
77%
szntem akkor próbálj meg a többi osztályból ismerkedni. az biztos h segítene vmennyit és legalább nagyobb kedvvel indulnál iskolába.:) szerezz barátokat.:) és nem feltétlenül abból a közösségből kell.:))
2010. nov. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

9-edikben velem ugyanez volt, annyi különbséggel, hogy a saját hibámból.

Aztán a nyári szünet alatt elgondolkoztam, és változtattam néhány dolgon, és ősszel megpróbáltam azokkal beszélgetni, akik nem röhögtek rejtem(vagy legalábbis nem nyilvánosan).


És sikerült beilleszkednem. Nem lehetetlen, csak tanuld meg nem feladni, és lepergetni magadról a gúnyolódást.

Bocs de többet nem tudok írni, mivel nem tudom miért utálnak téged.... (A röhejesen beállított, sajna nem tudom mi akar lenni)

2010. nov. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Szimpor válasza:
Voltatok már valamilyen táborban ezzel az osztállyal?
2010. nov. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

a röhejesen beállított:pl hangosan üvöltözik a folyosón tök gáz dolgokat rólam,de úgy h már a suli fele rajtam röhög.persze ezt csak akkor ha tele a folyosó,ha üres akkor semmi baja...:/

de egyèbkènt igazad van...mondjuk èn nem tudom hogy

mit csinàlok rosszul,nem vagyok arrogàns vagy ilyesmi,próbálok olyan jófej lenni mimt règen de vmi miatt nem megy...

2010. nov. 4. 22:58
 10/12 A kérdező kommentje:
nem,mèg nem voltunk tàborban.
2010. nov. 4. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!