Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Mit tegyek,...

Mi lehet a baj? Mit tegyek, hogy ez változzon? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel amióta ismerjük egymást olyanok voltunk, mint a testvérek egészen addig, amíg egy közös gerinctelen aljas hazudozó ismerősünk össze nem ugrasztott minket... Voltak apróbb veszekedéseink, de mindig fél napig tartott csak a harag... Viszont ez az ismerős olyan jól forgatta a lapjait, hogy 5 és fél hónapig haragban voltunk... Sajnos... Azonban 2 és fél hónapja lebukott az a nő és a barátnőm békülni akart... Hát hajlottam a dologra így ki is békültünk... Eleinte minden oké volt, jó szégyeltük magunkat egymás előtt, hogy így bedöltünk annak a nőnek, de túl tettük magunkat rajta... Egy ideje viszont, mindig amikor hívom valahova a barátnőmet vagy beszélgetünk gyorsan leráz mindenféle hülye kifogással amikből már nagyon elegem van... Leráz aztán meg felhív meg sms-eket ír meg facebookon is üzenget, hogy ne haragudjak, meg bocsánatot kér... Próbáltam célozgatni, hogy változtasson ezen, de hiába... Nem tom mit tehetnék... Szerintetek mi lehet a baj? Mit csináljak?

2013. jan. 20. 00:55
 1/1 anonim válasza:

Nekem is van egy barátnőm, akivel szintén olyanok nagyunk mint a testvérek.Sokszor összevesztünk mi is, de nálunk is csak fél napig tartott.Egyszer táborban voltunk és az egyik osztálytársamat a pokolba kívántam. Ezen nagyon megsértődött, mert hogy nekem nincs lelkiismeretem. sokat sírtunk amiatt, hogy ez így összeugrasztott minket, de végül megbeszéltük és most újra jóban vagyunk.

szerintem ti is beszéljétek meg a problémátokat és meg fogjátok érteni a másikat.


Sok sikert.

2013. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!