Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni? Megveressem...

Mit tudok tenni? Megveressem vagy hagyjam békén nehogy több bajom legyen?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy voltam szombaton bulizni 10en voltunk és volt egy pasi akivel lefeküdtünk még régen.Páran sokat ittunk köztük énis és én kis piától is roszul leszek és ez a gyerek jött oda h segítsen.Ám nem segíteni akart hanem elővette a farkát és a számba akarta gyömöszölni meg fogdosott meg vetkőztetett volna le miközben ottvolt a barátnője..bár a nője ezt nemlátta.Szerintetek mit tegyek?kérjek mástól segítséget h elrendezzék a dolgát vagy pedig hagyjam békén talán békénhagy ő is...amúgy nem ez volt az első ilyen eset amit most csinált..amikor nem ittam akkoris ez volt 2x.és én ezt nem fogom tűrni.és senki nem vette észre h mit csinál velem.azok akiket a barátaimnak nevezek
2009. aug. 31. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Én megveretném az tuti. De nem biztos hogy ez a jó megoldás? Esetleg ha feljelentenéd zaklatásért?
2009. aug. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sajnos nem akarom h megtudják a szüleim h mit csinált velem mert akkor nagyobb baj lenne belőle..15 éves vok
2009. aug. 31. 20:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Háát az úgy már más...És a fiú hány éves?Egyébként elmondhatnád a szüleidnek azt nem kell tudniuk hogy kicsit be voltál csiccsentve.
2009. aug. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!