Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "tanácsolják" ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "tanácsolják" ezt sokan? Tényleg beválik? Xd

Figyelt kérdés
Ha olvasok egy olyan kérdést hogy "hogyan vonhatnám fel egy srác figyelmét" a válaszok között mindig van olyan hogy "Villants" Miért írják ezt sokan?:D Tényleg "beválik"?xd 15-15-17 éves fiúk körében? :D De hol villantson ,legyen ki véletlenül a melltartója vagy mi?:D

2013. jan. 3. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Fel kell húzni a pólót cicifixszel együtt :) És igen, tényleg beválik. De vigyázz, mert több srác is felfigyelhet :P
2013. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Ez csak poén te idióta.
2013. jan. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és nem tűnik ez k*rvásan?:D
2013. jan. 3. 23:11
 4/11 A kérdező kommentje:
értettem Főnök!:
2013. jan. 3. 23:12
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
tényleg poén de amúgy beválik. csak hát aki ezt csinálja az egy retkes nagy ribi :D
2013. jan. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Gyakori Ferenc ***** válasza:
100%
Ez egy elég rossz poén, sajnos sokan komolyan veszik. Nem véletlenül vannak 10-13 éves kislányok tangában fészbúkon. Ha egy fiúnak azzal kelted fel a figyelmét, hogy kint van mindened, attól ne sokat várj. Belső érték bla bla .. :D
2013. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
utolsó: ott a pont!:)
2013. jan. 3. 23:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy beválik
2013. jan. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Gyakori Ferencnél a pont. Ezek csak poénok, mint mikor megkérdezi a hölgy, hogy mivel maszturbáljon. Szerintem evidens, hogy az ipari áram az csak vicc.


Amúgy lehet, hogy most le leszek buz_zva, vagy ilyesmi - nem, nem vagyok - ,de én undorítónak, közönségesnek találom az olyan lányokat akiknél kint a bugyi a pics@ résznél stb. Persze, megnézi az ember, de ennyi.


Ne csinálj ilyet. Inkább szerezz egy Husky-t, a felemás szemmel rendelkezőt, az vagányabb.


19/F

2013. jan. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
utolsó!:)) köszi :D
2013. jan. 3. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!