Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik e valós bedolgozás?...

Létezik e valós bedolgozás? Olyat keresnék, ami nem átverés. Ha van tapasztalatod kérlek oszd meg velem. Szép napot mindenkinek!

Figyelt kérdés

2013. jan. 22. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Átverést könnyű elkerülni: 1. nem fizetsz azért, hogy dolgozhass (tájékoztató füzet, regisztrációs díj stb. címszóval szokták lehúzni azt, aki birka és hagyja magát), 2. csak szerződéssel végzel el bármilyen munkát, hogy kötelesek legyenek kifizetni.


Milyen jellegű munkára gondoltál?

2013. jan. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ! Igen ezt tapasztaltam, és vissza szoktam írni hogy , munkát keresek nem vásárolni szeretnék!

Igazából bármilyen munkát el vállalok!

Főállasú anyaként itthon vagyok a gyerekek meg "dolgoznak"

iskola.

De sajnos meghallják hogy, van három gyermekem akkor jobb esetbe megköszönik a jelentkezésem, vagy egyszerűen lerakják a telefont.

2013. jan. 22. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Netes munkákat próbáltál már? Egész jól lehet keresni velük. Persze csak azzal, ami nem kamu, a nagy részük sajna az.
2013. jan. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ,eddig amin érdeklődtem mind, előre kérte volna a pénzt.
2013. jan. 22. 17:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Na, azok akkor biztos, hogy átverések. Rendes munkánál levonják az első fizetésből, ha van valami díj. Írtam privátot, azt nézd meg, nekem jön vele a pénz.
2013. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Weiner Gábor válasza:

Sziasztok!


Én is keresek valós bedolgozást (ha létezik ilyen). Ha esetleg van lehetőségetek és tudnátok segíteni. azt nagyon szépen megköszönném.


üdv: Gábor

2013. jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!