Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lehet-e toll párnát, paplant,...

Lehet-e toll párnát, paplant, otthon mosógéppel mosni-szárítani? Nem lesz-e valami baja, vagy inkább adjam tisztítóba? Esetleg van-e valami más hatásos módszer a tisztítására?

Figyelt kérdés
2008. dec. 17. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Párnát már mostam a mosógépben, paplant nem, mert az nekem nem is férne bele.A párnának jót tett, a mosógépnek nem annyira, ugyanis a toll egykupacba rendeződik, így a súly nincs egyenletesen elosztva, így szegény gépet kínozza. Mielőtt nekiálltam én is kérdeztem, akkor mondták, hogy tartós nagy meleg kell neki, mert nehezen szárad és bebüdösödhet. Rekordmeleges nyári napot választottam, mégis több nap kellett neki.
2008. dec. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, nekem mosó-szárító gépem van ezért gondoltam meg is szárítanám vele, mert az is elég fórró levegővel szárít. Ki fogom próbálni remélem nem megy tönkre, se a párna se a mosógép.
2008. dec. 17. 13:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én párnámba és paplanomba bele van irva, hogy csak szárazon, tisztitóban tisztittatható.

Nekem is van száritógépem, de nem próbálkoznék vele otthon.

2008. dec. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom hogy csak tisztítóban lehet.
2008. dec. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem vállalnám be. Nekem egy tolldzsekim volt/van,hát az sem tolerálta túlzottan a mosógépes mosást. Több napig száradt ki, és amikor kivettük a gépből teljesen össze volt állva. Száradás után is alig lehetett benne szétoszlatni a tollat. És igen mi is nyáron nagy melegben mostuk ki.
2008. dec. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!