Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az ha megnézek egy...

Miért van az ha megnézek egy filmet ahol egy gyereket bántalmaznak, vagy megölnek, akkor napokig a fejemben jár, és nagyon rossz a kedvem, és szomorú vok, még sírok is, de ha ugyan ez van egy felnőttel, akkor ez nem megy így. Csak sajnálom?

Figyelt kérdés
15/f
2010. dec. 24. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem ez mindenkivel így van. velem is.

15/L

2010. dec. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor lehet én beteg vagyok, mert engem a filmek nem hatnak meg, ha gyerekgyilkosság, ha pedofília, stb van benne sem...


A lányokban illik lenni anyás vonásoknak, így nekik sztem ok, h bántja őket egy ilyen jelenet, de fiúként mégse kéne bedepizni tőle :) Sírni meg főleg nem. Te bizonyára a legérzékenyebb srácok csoportjába tartozol. Ez van.

2010. dec. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez teljessen normális, én csak addig gondolom így amég nézem a filmet, utána arra gondolok hogy CSAK EGY FILM, ÉS SOHA SEM TÖRTÉNT MEG, így már nincs rossz kedvem xD

15/F

2010. dec. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert van szíved.
2010. dec. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!