Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Mégis magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Mégis magányos vagyok . Rossz a közérzetem. Szomorú vagyok. Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Egy alapjában véve társasági ember vagyok. Tipikusan az a fajta akinek száz meg száz haverja van, mindenkit ismer, mindenki ismeri őt is. De ezek csak felületes haverok.

Párkapcsolatokban sem szenvedek hiányt, de még nem volt egy lány sem akibe teljes odaadással beleszerettem volna.


Amikor valahol vagyok másokkal ott mindenkivel jól érzem magam. Nincsenek ellenségeim. Rosszakaróim. Ismert vagyok, és jófejnek megbízhatónak tart mindenki, legalábbis a többség.


De ennek ellenére magányos vagyok...akikhez közelednék azok nem viszonozzák...jól elvagyunk, de csak haverkodás erejéig. Nem mint jó barátok.

Ha én nem keresek senkit, engem a kutya nem keres. Leszarnak magasról. Mármint amikor nem találkozunk személyesen. Ha ott vagyunk valahol akkor jönnek hozzám mint a keselyű a dögre. De máskor nem. Szülinapi köszöntés is elmarad, én hiába köszöntök fel mindenki még a névnapján is.

Mindenkivel őszinte vagyok, így is ismernek. Mindenkinek én vagyok fiúknak lányoknak a lelki szemetese. Mindenkiről tudok mindent.


Ennek ellenére se barátom, se senkim.

Van egy csaj aki évek óta nagyon bejön nekem, vele valami hihetetlen bizalmas kapcsolatban vagyok, és be is jövünk kívül belül egymásnak ezt már megtárgyaltuk de még sincs semmi közöttünk. Ő nem szeretne. És sokszor ő is leszar engem.


Ha nem lennék nem hiányoznék senkinek sem. Nincs egy barátom sem, és egy érzelmen alapuló kapcsolatom sem...


Hihetetlen mélyponton vagyok. Szerelmi bánat, magány, csalódottság és végső lemondás, kilátástalanság...


2010. dec. 12. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ráadásul 2012ben világvége...ááááh kutyahelyzet
2010. dec. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
legyen inkább kevés JÓ barátod, mint sok haverod
2010. dec. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Egyik exem szerint ez azért van, mert az emberek azt látják rajtam hogy nem szeretem a lelkizést nincs rá szükségem, ami sajnos igaz is és ezért csak haver vagyok nem barát.


És ezt írta rólam: "sztem azért van -ha érdekel a véleményem- mert téged viszont nagyon kevés ember érdekel igazán"

2010. dec. 12. 21:59
 4/15 Kamuuu ***** válasza:
lehet hogy van benne igazság amit mondott az exed probálj valamit változtatni ha ilyen rosszul esik :) :(
2010. dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem azért érzed ezt most fokozottan, mert tél van. Én is így érzek mostanában, a téllel magyarázom, tavasszal majd jobb lesz remélem.

Egész évben ezek a tények fennállnak, csak a tél kihozza ezt az emberből...

2010. dec. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Engem az évszakok nem szoktak annyira befolyásolni. Nekem ez volt már idén nyáron is...
2010. dec. 12. 22:15
 7/15 A kérdező kommentje:
Már régóta így van velem hónapok óta. csak úgy érzem hogy most repedt el az alappillérem utolsó tartóoszlopa is. Osszeomlok ha így folytatom...
2010. dec. 12. 22:16
 8/15 anonim ***** válasza:

haver... teljesen ugyanígy vok, épp most kapott hátba az egyik legjobb haverom. Lenyúlta a csajt, akiért oda vok... és tutta, h oda vok érte! Mert megbeszéljük az ilyesmit egymással! Mégis rámozdult a csajra, és a csajnak meg persze jobban bejön. És hidd el, rengeteg haverom van nekem is...

Tudom, h nem segítettem ezzel a válasszal, de tudd, h nem vagy egyedül. A tanácsom csak az, h ne nagyon bízz meg senkiben, mert kihasználják

2010. dec. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De pont segítettél ezzel. köszi.
2010. dec. 12. 22:47
 10/15 anonim ***** válasza:
Puruttyaaaaa Ákos!
2010. dec. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!