Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A vízóra hogyan méri, hogy...

A vízóra hogyan méri, hogy mennyi vizet használok ha egy panelházban folyamatosan használják alattam, fölöttem mellettem a vizet?

Figyelt kérdés

2013. jan. 29. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
A te lakásodba külön mennek be és ki a vizvezetékek - az órát meg oda teszik, ahol már csak te tudsz levenni vizet a rendszerböl.
2013. jan. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TappancsMancs ***** válasza:
Igen. Vagyis a fővezetékről minden lakásba leágazik egy egy vezeték és azokon van minden lakásnak saját vízórája.
2013. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs külön lakásmérő, akkor egybeméri a ház mérője, és azt osztják szét közös ktg címen. Ebben az esetben az jár jól a másik rovására, aki pocsékol. Ha van lakásonkénti mérés, akkor csak a buherált mérők miatt lehet gondod...
2013. jan. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És a víz óra mi alapján méri a vizet? Rezgés alapján? Vagy hogy álapítja meg hogy megvan nyitva a csap?
2013. jan. 30. 08:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Az átfolyó víz egy lapátkereket, vagy csigahajtóművet forgat... Baromi érzékeny a kis átfolyásra is. Gúgliban megtalálod.
2013. jan. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!