Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csendháborítás?

Csendháborítás?

Figyelt kérdés
Ikerházban lakom 1 éve 2 gyermekemmel.A gyerkőcök nem voltak itthon és előszőr hoztam haza vkit,akivel még elég friss a románcunk.A szomszédom letámadott hogy"hangoskodtunk"szex közben.Ők nyugdíjasok,Én 30-as vagyok s nem tudom mi hallatszik át vagy sem mert Ők elég csendesek.Azt mondta megszívat.De ugyanakkor ha a kutya ugat azért is szól...Tudnátok segíteni hogy ilyen helyzetben mi van?Köszönöm.
2013. jan. 31. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy baromi idegesítő tud lenni, ha rendszeresen a szomszédod szexelését kell hallgatnod, de hogy egyszer csináljátok és már balhézik, az azért erős túlzás. Mikor történt, milyen napszakban? Ha jól tudom, este 10 után számít csendháborításnak az olyan tevékenység, ami zavarja a szomszédokat. Nap közben biztosan nem.
2013. jan. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tegyél magasról rájuk! Kiröhögik a rendőrségen, ha feljelent, hogy hangosan sikítoztál! :-)

Viszont, ha Téged zavar, akkor arra a falra, amelyik velük érintkezik, tegyél fel egy vékony hungarocellt, vagy valami zajszűrőt.

Egyébként tudomásul kell nekik venni, hogy nem családi házban laknak. Ha nem tetszik nekik, költözzenek tanyára.


Nekünk van egy törpe papagájunk. 4 lakásos házban lakom. Az egyik szomszédom, akinek a lakása egy emelettel feljebb van, és nem is felettünk lakik, azaz még egy lépcsőház is elválaszt tőle, a hálószobájától meg legalább 3 ajtó (illetve 3 fal - összességében minimum 25 méter) választ el panaszkodott, hogy túl hangosan rikácsol. Takarjam le. Mondtam neki, ha kimegy az udvarra és az összes madarat letakarja, akkor én is letakarom.

2013. jan. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Igen most előszőr fordúlt elő.Sajna este 10 után,de eszembe sem jutott órát nézni,meghogy áthallatszik-e stb.Lehet hogy Ők nem élnek szexuális életet már,ráadásúl a férfit tavaly műtötték prosztatarákkal,s lehet ezért is zavarja őket.Ma reggel támadott le ordítva.A stégünk közös s oda sem engedi hogy lejöjjön a kutyám!A lányom kamasz és hát igen előfordúl hogy ha szép szóval nem,sajnos hangosan oktatom ki,szdom le,ma derűlt ki az is áthallatszik és mondta a szomszéd milyen anya vagyok...Tnyleg nem tudtam h így áthallatszik:(

2013. jan. 31. 08:58
 4/5 anonim ***** válasza:

A szomszéd nem tehet semmit,főleg nem egy alkalom után, ez enyhén túlzás a részéről.

Viszont ha a szomszédba áthallatszott, akkor a gyerekek is hallhatták, amii viszont a gyerekek szempontjából nem túl jó.

persze az ember nem lehet mindig néma csöndben, lehet, hogy el kellett volna mennetek egy panzióba ilyen alkalomra és ha kicsit lenyugodtatok, akkor lehet otthon, vagy gyerekeket elküldeni a hétvégére.

2013. jan. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A Gyerekeim nem voltak itthon,nem is tudnám elengedni Magam úúúgy....nyílván...Kiváncsi lennék hogy mit ért azalatt hogy kifog csinálni...Sajnálom,de íígy alakúlt,nem tudhattam..,csak az akérdés hogy ezentúl hogy tovább?Tömjem majd be a szám?:)
2013. jan. 31. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!