Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segitenetek? Tobbi lennt

Segitenetek? Tobbi lennt

Figyelt kérdés
Az van,hogy van egy pasim nagyon jol megvagyunk nincs semmi baj csak az volt,hogy elmentunk bulizni a diszkóba a pasimmal es a baratainkkal jo volt minden buliztunk,aztan a barataitol eltaoodtunk ketten voltunk es hirtelen szorosan magahoz szoritott,(jo erzes volt)csak osszeert a testunk es ereztem hogy felallt neki,erosen szoritott magahoz ereztem es tudtam hogy azt akarja...es mondtam neki,hogy meg nem!es mondta hogy o mar nem birja ki 2 eve vagyunk egyutt es o mar akarja.Nem tudom mit csinaljak nem esett rosszul hogy ugy magahoz szoritott sot!Aztan nala mentunk haza a buli utan es majdnem megtortent e en mondtam hogy alljon meg.en meg nem vagyok keszen ra de nem is akarom elvesziteni mit csinalljak?
2013. febr. 1. 14:51
 1/4 A kérdező kommentje:
helyesirasi hibakert elnezest kerek!
2013. febr. 1. 14:52
 2/4 anonim ***** válasza:

ne veszítsd el (most jó? hogy ezt írtam, vagy csak megerősítésre vársz?)


úgy gondolom még fiatal lehetsz rendesen

2013. febr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak tanacsokat szeretnem amugy 16
2013. febr. 1. 15:04
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg varok valaszokat,privatba is elore is NAGYON megkoszonnem!
2013. febr. 1. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!