Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt ez a dolog? (kicsit...

Mi volt ez a dolog? (kicsit félek! )

Figyelt kérdés
Nem rég halt meg a nagymamám szívbetegségben.Kiakasztottunk róla a nappaliban egy képet. Kb. egy hét telhetett el a kép kirakása óta, nagymami halála óta pedig 42 nap.A kutyám elkezdett nagyon hevesen ugatni valamit.Kikapcsoltam a TV-t.Még mindig ugatott. Egy idő után észre vettem,hogy a képet ugatja.Hoztam gyorsan a fényképezőt és elkezdtem képeket rögzíteni(persze majd kiugrott a szívem a helyéről)Másnap kinagyítottam a képeket a számítógépen és mindegyiken volt egy pici fehér kerek dolog.Egytől egyig a kép körül volt látható mindegyik pötty.A képeken látható volt,hogy az a pötty mozog is.Mostanában nem volt ilyen.(éjszaka volt mikor ez történt)

#furcsaság #szellem.természetfeletti #félelem.nagymama
2013. febr. 2. 10:14
 1/4 anonim válasza:

Először is részvétem a nagymamád miatt.

Ezekben a "paranormális" dolgokban mindíg is szkeptikus voltam, az is vagyok. Az én kutyám is ugat mindenfélét, Falat, konektort, más állatokat, bogarakat. Különben is, ha a nagyid "szelleme" lenne a képen, akkor, hát, szerintem, végülis én is mindent lefényképezek, faltól elkezdve csészéig. Van egy kis tapasztalatom a fotók terén és csak azt tudom mondani szkeptikus fejjel, hogy poros volt a levegő, vakut feltételezem használtál, ha nem a hosszabb zátidő okozhatta a dolgot. Javaslom, hogy tedd fel a netra a képet és linkeld be, hátha valamire rájönnénk.

Szerintem végülis ezek csak véletlen egybeesések, ne izgulj! :)

2013. febr. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs mitől félni mert ha tényleg a nagyi szelleme lenne az az nem egy képben bujkálna és akkor sem kellene tartanod semmi rosztól
2013. febr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
16%
ha kör volt ez egy démon ez nem vicc velem is van ilyen mennek a lépcsőn ..... de én még nem fényképeztem de a kutyán is ugat a szellemet démont.... jelent nálunk pl a macska is szokott nyávogni fujtatni és nézni a semmit meg el szokták dobni a macskát és multkor átrepült a szobán keresztül és úgy futott le és ki hogy 4 napig nem jött haza a halaink is el szoktak bújni oktalanul és össze vissza úszni az akváriumban!! ráadást a démonok veszélyesek szenteltes a pappal egy nyakláncot és ha bajj van akkor imátkozz istehez mondj neki imát de közben fogd a nyakláncot!!!!!
2013. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Igen Őszinte részvétem :(

Az állatok az ilyenekben nem tévednek . Ha egyértelmünek találod akkor akár elis hiheted.Én hiszek az ilyen dolgokban,történtek is velem ilyenek.

Miért is nem láttad akkor azokat a fehér pöttyöket?? Furcsa nemigaz?.... Nem szerintem egyáltalán nem . Ez azt jelenti hogy amit a szemeddel nem látsz, azt kamera lencséjén keresztül láthatod. Ezzel nem megijeszteni akartalak . Remélem segitettem valamit.

2013. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!