Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elromlott az iPhone-m bekapcso...

Elromlott az iPhone-m bekapcsoló gombja, meg lehet egyedül csinálni otthon, vagy szervízbe kell vinnem?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 20:03
 1/4 Marci024 ***** válasza:
Szerintem meg lehet oldani házilag is. Bár jó lenne tudni mi a baja. Le tudnád írni konkrétabban?
2013. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A power gomb (a be/kikapcsoló) beragadt, és nem működik. Láttam már videókat ahol a telefon tetejét nyomkodják, és úgy jó lesz. Hát én kipróbáltam, de semmi, ugyanolyan rossz.:/
2013. febr. 15. 21:01
 3/4 Marci024 ***** válasza:
Én szétkapnám. De csak ha piszok nagy mázlid van, akkor tudsz kezdeni vele valamit. Ha nem ment tönkre a gomb, akkor valószínűleg csak ki kéne takarítani egy kicsit, de sajna mivel nem tudom hogy pontosan milyen kapcsolóról van szó többet nem tudok mondani. Bár szerintem ez egy membrános kapcsoló. Próbáld kitakarítani, ha semmi változás, akkor tönkrement a membrán. Biztos ki lehet cserélni.
2013. febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi:/
2013. febr. 19. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!