Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kellemetlen dolog de nagyon...

Kellemetlen dolog de nagyon erős lábszagom van, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szeretném ha adnátok nekem valami tippet vagy ilyesmit hogy mit tehetnék ellenne. Természetesen rendszeresen tisztálkodom minden este fürdök és a cipőimet is tisztán tartom. Ezt kb egy másfél hónapja vettem észre. Nagyon kellemetlen, kérlek ha tudtok segítsetek.

2013. febr. 3. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
ecetes víz
2013. febr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 loupsolitaire ***** válasza:

Forralj fel két feketetea-filtert fél lityi vízben 15 percig, aztán hígítsd fel 2 liter vízzel, és áztasd a lábadat kb. 30 percig. Mindennap. Az erős fekete teában lévő csersav megöli a baktériumokat.


Mielőtt zoknit húzol, szórd be a lábfejed hintőporral.

2013. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. a cipődbe szórj szódabikarbónát, hagyd benne egy napra, majd mielőtt felveszed, alaposan porszívózd ki!

Ha hámlik esetleg a lábad tőle, akkor nem tisztítottad ki rendesen a cipődből a port.


2. a lábadat minden fürdés után kend be antisudoricával !

3. Tedd a cipőidet 1-1 napra mélyhűtőbe!

4. 1-2 percre tedd be a tisztára mosott, de még vizes zoknidat a mikróba.


5. ezt ajánlom a legkevésbé, mert nagyon mérgező. A szabadban végezd, gumikesztyűvel, és ne lélegezd be! Tegyél vattacsomóra pár csepp formalint, tedd be a cipőd orrába, a cipőt gyorsan dugd be egy nylon zacskóba, zárd le, egy napig hagy benne. Amikor kiveszed megint óvatosan, gumikesztyűben, a szabadban ...stb .... és hagy a cipőd 1-2 napig szellőzni kint a szabadban.

2013. febr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat. Megpróbálom őket.
2013. febr. 4. 21:39
 5/5 László22 válasza:
Ez érdekes én is kifogom próbálni. :)
2013. febr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!