Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan aki középiskola...

Van olyan aki középiskola után halasztott egy évet egyetem előtt?

Figyelt kérdés
Ha halasztottál, megbántad-e? Mit csináltál az idő alatt?

2013. febr. 4. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Az unokatesóm felvételizett a BME-re gépészmérnöknek, felvették, passziváltatta magát, elvégezte a technikumot, és most az egyetemen van. Még csak az első féléven van túl, de eddig úgy érzi jól döntött, mert bármi is történjen, már el tud menni dolgozni.
2013. febr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokan csinálják ezt, bőven van ilyen. (Néha persze nem önszántukból)
2013. febr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, sok ismerősöm, egyik se szaktévesztő, és nem is bánták meg a kihagyást. Sőt, áldják az eget, hogy nem vették fel őket - többnyire ez a kihagyás oka -, mert totál máshova felvételiztek végül, vagy külföldre mentek, vagy itthon tanultak nyelvet stb.
2013. febr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van! Elvégeztem a szakmai évfolyamot a középsulimban, ami egy OKJ. Igaz, semmire sem jó, de legalább van szakmám (kereskedelmi ügyintéző vagyok, ennél értelmesebbeket is meg lehet csinálni az 1 év alatt)
2013. febr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!