Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt az a legdurvabb...

Mi volt az a legdurvabb szivatas aminek bedoltel?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 20:21
 1/1 anonim válasza:

Hath... Ha ez nevezhető szivatasnak... Ink kínzás. Taboroztunk, es most vagyok 16 éves, akkor voltam 12... Voltak ott 17 eves fiuk, en is srác vagyok, es z

Azt hittem lespanoltunk... Átvertek... Népszerűek voltak stb stb... Aztán egyik este behivtak a szobajukba, azt mondtak: Öcskös, bulizunk egyet bucsuesten, Gyere te is! En naiv meg bementem a sok 16-17 eves közé... Ahogy belebtem, kulcsra zartak az ajtót, es azt mondtak, ha sikitozok, megölnek. 2-én lefogtak , osszesen 10-en tartozkodak a szobában. Elvettek a szemüvegem, cigit nyomtak el a hasamon, levizeltek, utottek, bekotoztek a szamat, direkt ramfustoltek a cigivel, a fejemre ültek es lefingtak, WC-be nyomtak a fejem, lehuztak a gatyám, es teleszortak homokkal, a konyhából csempészett nutellat is beleontottek, az egyik ramverte, ramultek, mikozbe valaki a kutyaszaros cipojet az arcomra törölte, valaki pedig beleszart a büdös cipojebe, es az arcomba nyomta, utana megvagtak egy bicskával, en persze sikonyaltam, mire bejott a felügyelő,es hazaküldte őket, engem orvoshoz vittek, ok megkaptak amit erdemeltek. Utalom őket mai napig elkap a hányinger ha meglátom őket. Azt mondta az egyik, hogy megertte latni hogyen szenvedek. Szal ja nem kellemes

2019. márc. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!