Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek férfinek vagy...

Szerintetek férfinek vagy nőnek jobb lenni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hermafroditának.
2013. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyereknek.
2013. febr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem aminek szulettel. (mindket nemnek megvan az elonye es a hatranya is, nem tudnek valasztani, ha kerdeznek. valszeg maradnek lany)
2013. febr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az nem vitás gyereknek a legjobb, de csajnak jobb lenni mert azok szebbek, okosabbak és finomabbak, így mindig nekik van igazuk.

És persze kisebbek, ami végülis szintén jó, mert kicsi a felelősség, általában kimélik őket minden értelemben és nem kell nyomatniuk nehéz munkákat.

2013. febr. 6. 06:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"csajnak jobb lenni mert azok szebbek, okosabbak és finomabbak, így mindig nekik van igazuk."


Csakhogy nehogy azt hidd, hogy egy nőnek biztos jobb lenni:

- "szebbek": vannak ronda nők is!

- "okosabbak": léteznek h.lye l.bák is!

- "finomabbak": ez jó kérdés, én nem vagyok kannibál :-) De ez aligha hiszem, hogy befolyásolna bárkit.

- " ... így mindig nekik van igazuk": Ez meg a legnagyobb butaság, amit megállapítottál! Aki olyat mond, ami nem fedi a valóságot, legyen az akármilyen szép vagy okos, annak nincs igaza! Ha így lenne, ahogy te mondanád, akkor a parlamentek teli lennének diplomázott szépségkirálynőkkel, mert akkor senki sem feltételezné hitelességüket :-)

- "És persze kisebbek, ami végülis szintén jó, mert kicsi a felelősség": A felelősség nagysága nincs összefüggésben a magassággal! Valóban azt gondolod, hogy egy 190 centis anyának ezernyi teher nyomja a vállát, míg egy 150 centisnek semmiféle felelőssége nincs? Ne írj már ilyeneket, mert szerintem a nők nagyrésze fekszik a röhögéstől!


Egyébként mindkét nemnek megvan a maga előnye és a hátránya.

Nők előnye pl.: szépség, sokszor elég fiatalabb korukban egy bájos mosoly egy segítségért, igen sok szórakozóhelyen ingyenes vagy kedvezményes számukra a belépő, magasabb átlagéletkor

Hátrányuk pl.: menstruáció, szüléssel járó problémák, mellrák veszélye


Férfiak előnye pl.: erősebbek, nehezebben fáradnak el, általában többet keresnek a nőknél


Hátrányuk pl.: többet kell pedálozniuk párválasztáskor, bizonyos betegségekre nagyobb hajlam (pl. autizmus, sclerosis multiplex), alacsonyabb átlagéletkor, őket ritkábban engedik előre a sorban

2013. febr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!