Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfinek vagy nőnek jobb/könny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfinek vagy nőnek jobb/könnyebb lenni? Megváltoztatnád a nemed ha lehetne?

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki nem szeret férfi vagy nő lenni és változtatna ezen.Úgy értem nem műtéttel, hanem ha kívánhatná azt, hogy más nembe született volna mert az szerinte jobb vagy könnyebb, és indokolja is meg, hogy miért.
2011. ápr. 9. 14:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Férfinak könnyebb sokkal szerintem :P
2011. ápr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem! Nem változtatnék!


Férfi vagyok és nekem így jó, nem akarok se menstruálni, se gyereket szülni, se hisztizni, se plázacica lenni, se depressziós!


De egyébként meg, egy szexy nőnek könnyebb munkát találni, és könnyebben eléri a céljait!!!

2011. ápr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem, mivel mind a két nem ember, egyáltalán nem könnyebb. Igazából egyetlen dolgot sem tudnék mondani, amit nőként könnyebben el tudnék érni (talán a munkavállalás: mostanság rengeteg állást látok, ahová csak nőt keresnek. De ez sem jelenti, hogy felvennének).


Nőként se lehet könnyebben szerelmet keresni, nőként se könnyebb tanulni, nőként se könnyebb elismerést szerezni.


Én maradnék férfinak, mert már megszoktam. De kipróbálnám, ha lehetne, pár napra milyen nőnek lenni :)

2011. ápr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
sztem ugyanott tartunk.ha egy lány lefekszik 10 csávóval, akkor k*rva, ha egy fiú lefekszik 10 lánnyal, akkor ő a menő.ha 2 lány csókolózik, az lehet szexi is, ha 2 fiú, az már búzaság. ezt a pár példát csak azért írtam, mert szemlélteni akartam, hogy nő és férfi nem engetheti meg ugyanazt magának.néha az eggyiknek könnyebb, de van hogy a másiknak.ki kell maximálisan használnunk a nemünket, élni vele, és élvezni.persze azért kipróbálnám, milyen lenne egy napra ellenkező nem bőrébe bújni, de nem vágyakozom arra,hogy más legyek:D
2011. ápr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló :)


Ha egy kulcs minden zárat nyit, az mesterkulcs. Ha egy zárat minden kulcs nyit, az egy rakás szar. Ez ilyen egyszerű.

2011. ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

14:26

ezt nem nagyon értem

2011. ápr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

jaj hogy ezeket a példákat hányszor olvastam a könyökömön jönnek ki

ez olyan mint a "nahát ez mekkora qrva,mindenkivel lefekszik csak velem nem"

a lányok is ugyanúgy paráználkodnak mint a fiúk,és csak addik qrvázzák le őket míg a névsor végére nem ér,mert azt senki nem vállalná fel hogy a partnere qrva volt

2011. ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
hát pedig ez így van.hiába jön ki a könyöködön, ez tény és való.
2011. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nő és férfi között szerintem nincs egyenjogúság, csak egyenrangúság. Ez a szexre is igaz.
2011. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Üvegplafonról hallottatok már?
2011. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!