Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ELSŐ BOROTVÁLKOZÁS?

ELSŐ BOROTVÁLKOZÁS?

Figyelt kérdés

A segítségeteket szeretném kérni az első borotválkozásban...

Már elég nagy a bajszom és szeretném leborotválni mert kezd zavarni. Apám külön él tőlünk szóval tőle nem kérhetek segítséget... Hogyan szerezzek borotvát ? kérjek anyámtól vagy mi? Segítsetek lécci...



2013. febr. 7. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd meg, ilyen korban a szakmunkásbajusszal lehet igazán "operálni".
2013. febr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy operálni? Azt elfelejtettem, hogy 14 éves vagyok.
2013. febr. 7. 17:21
 3/6 anonim válasza:

Én 13 évesen borotválkoztam először. Már többször is vettem borotvát és pengét is szerintem te is meg tudod venni.

15/F

2013. febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát pénzem nincsen:S
2013. febr. 17. 17:22
 5/6 anonim válasza:
Kérj anyukadtol 300 forintot, abból a már tudsz venni. ne félj, biztosan megerti majd, minden fiúnak eljön ez az idő:)
2013. márc. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nincs pénzed 14 évesen?? A zsebpénzedből megtudod venni, nem 100.000-rek kellenek hozzá. De ha rám hallgatsz akkor veszel egy biztonási borotvát később meg egy fisher borotvát és azzal akár életed végéig is kihúzod, apám is már 51 éves és még mindig a 45 éves borotával borotválkozik.
2020. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!