Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » El lehet téríteni egy meleget...

El lehet téríteni egy meleget a heteroszexualitás felé?

Figyelt kérdés
Egy lány képes arra, hogy melegből heterót faragjon? Kialakulhat olyan fajta kötődés, szerelem, ami eltüntet egy életstílust, olyat amivel az ember születik??
2013. febr. 7. 20:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
tudod ezzel a felfogással csak az a baj, hogy relatív az a szó, hogy természetellenes! Neki meg két különböző nem együtt a természetellenes!
2013. febr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

hát akkor gondolkozzunk logikusan... 2 farok max kardozik


1 pina és egy farok ból viszont születik meg ez a sok hülye fiú aki azt gondolja magáról h a farkat szereti... elnézést h ilyen közönséges vagyok, de ez egyszerű és világos

2013. febr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Amiről te beszélsz az már a szaporodás! De nem ez volt a kérdés! logikus, hogy nekik nem lehet gyerekük! A melegeknek!
2013. febr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
és pontosan ezért természetellenes... erre próbáltam célozni
2013. febr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Talán ebből a szemszögből nézve az! De a tényen nem változtat, hogy ez veleszületett, és bármit is csináljon egy nő magával, hogy tetszen neki, nem fog!
2013. febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
inkább úgy fejezném ki magam, hogy tetszhet neki, de nem fog úgy vonzódni hozzá mint egy nem meleg!
2013. febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
köszönöm :) a válaszomat megkaptam. De muszáj elmondanom h itt nem a közösülésről van szó. Egyszerűen ha azt mondod egy embere h természet ellenes, akkor tanulj biológiát. Ők is emberek és néha jobbak is mint a heterók. Nehéz lehet ugy élni h folyton vádak érik őket, csak mert vmiben más a felépitésük.. Óh és nme vagyok meleg, ha erre gondola valaki. Sőt lány vagyok!
2013. febr. 7. 22:30
 18/20 anonim ***** válasza:

Hát női hormon mindenképpen van a melegekben, sőt a heteró férfiakban is van női hormon és a heteró nőkben is férfi hormon. Nem, csak férfiak és nők vannak a világon, hanem mindkét nemben megvannak az ellenkező nem hormonjai.


Mellesleg nekem melegként mindig is magas volt a tesztoszteron szinten.

2013. febr. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én szoktam pisilni.

Szidom is mindig magam, hogy, hát ebből nem lesz gyerek, mért csinálok én ilyen természetellenes dolgot.

Kakilásnál is ugyan ez a helyzet.

Természetesen lélegezni is szoktam, pedig abból se lesz gyerek. Micsoda természetellenes cselekedetek!!!

Én vagyok a Terminátor!!!

2013. febr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ítélem el őket, mert azzal, hogy ők ilyenek, azzal senkinek nem ártanak, ha nekik így jó éljenek így, én nem bántom őket4 Csak sajnos sok ember elítéli, hogy ez milyen már, pedig attól ők is lehetnek rendes emberek, nem attól függ4 semmivel sem rosszabbak mint mások! Ezért írtam , hogy relatív az, hogy természetellenes! Régen is voltak, most is vannak és mindig is lesznek! Nem divatból válik valaki mássá! Amúgy meg nekik is lehet gyerekük, örökbe fogadhatnak, attól még lehetnek jó szülők, attól az a gyerek akit nevelnek nem lesz az, ez nem örökletes dolog! inkább ilyen embereknek adjanak oda egy gyereket, mint olyanoknak,a akik össze-vissza verik! Svédországban pl egyáltalán nem foglalkoznak ilyenekkel, természetes dolognak veszik ha a melegek babakocsit tologatnak a parkban!
2013. febr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!