Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » El lehet téríteni egy meleget...

El lehet téríteni egy meleget a heteroszexualitás felé?

Figyelt kérdés
Egy lány képes arra, hogy melegből heterót faragjon? Kialakulhat olyan fajta kötődés, szerelem, ami eltüntet egy életstílust, olyat amivel az ember születik??
2013. febr. 7. 20:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű! az egy vele született hajlam! nem tehet róla, hogy az! Ha valaki ezt nem tudja elfogadni és rá akarja kényszeríteni a változást csak szenvedni fog. Neki az a normális, szenvedés lenne csak számára, ha el akarnák téríteni, és ha másképp kéne élnie. Ez van.
2013. febr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%
Hát szerintem meg igen. Lehet nem mindjárt fog rájönni, hogy az, de a hajlam megvan benne, úgy is rájön, hogy valami nem stimmel vele. Ha azt mondanád neki, hogy éljen egy nővel, akkor szenvedne, mert neki olyan lenne mint egy barát. Az ókori társadalomban is voltak csomóan.
2013. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
szóval ezzel csak azt akartam mondani h meleg nem létezik csak hülye emberek akik recskázás helyett a haverjukkal csinálják
2013. febr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
De abban a férfiban aki meleg, abban több a női hormon, éppen ezért lesz meleg! Nekem ez a véleményem, és nem is fog megváltozni4 Ez nem is vélemény hanem tény!
2013. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
légyszi bizonyítsd h a férfiban található női hormon
2013. febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
férfi vagy vagy nő?
2013. febr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%
az most miért fontos? fiú
2013. febr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Éreztem:) Ők szoktak inkább így gondolkodni. Fafejűek:)
2013. febr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Igenis vele született dolog melegnek lenni. Vannak bunkó pasik, akiknek ez poén. Mások életén és egész lényükön röhögni könnyű...
2013. febr. 7. 21:38
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
én nem röhögök rajtuk csak sajnálom őket... ennyire eltévedni... Ez teljesen természetellenes, nem hiába van 2 nem...
2013. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!