Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kell elítélni bárkit is...

Miért kell elítélni bárkit is emiatt? Mi bajotok van velük? (lent)

Figyelt kérdés
Miért kell elítélni a melegeket, zsidókat, cigányokat, feketéket, a kínaiakat, az emosokat,meg a többieket?

2013. febr. 8. 16:19
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
SZia! Üdv. Alexandra vagyok, ez egy igen jó kérdés, a pontos válasz megkapását talán te sem gondolhattad komolyan, hogy őszinte legyek szerintem senki sem tudja. Azt hogy a zsidókat miért ítélik el? jó kérdés hisz alig különböznek tőlünk, a cigányságot? erre rengeteg példát tudnék hozni, de sokszor igazából a cigányság nézi le a magyarságot,(szerintem) feketékről kb ugyanezt tudnám elmondani, kínaiakat? talán azért mert elveszik tőlünk a munkalehetőséget, emosokat? egyes emo-kat lehet kedvelni szeretni, de tényleg vannak olyan - már elnézést - szarfejek, akikkel beszélgetni sem lehet, mert nem hagyják, és a melegeket miért?? őket egyáltalán nem kellene le nézni, hiszen egyre több - ismét elnézést kérek - a pénzéhes ribanc, akik miatt a férfiak önbizalma sok esetben elfogy és inkább a saját nemüknél keresik a boldogulást, az én véleményem szerint
2013. febr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
ALexandra, köszi a választ. A magyarok - vagyis hát nem egyet ismerek - aki lenézi a cigányokat, sőt a volt osztálytársaim, a cigány szót, konkrétan káromkodásnak használták, mint pl.: "büdös cigány vagy te" meg egyéb hasonló kifejezéseket használtak.
2013. febr. 8. 16:28
 3/22 anonim ***** válasza:
65%

A melegekkel, feketékkel, emosokkal semmi bajom nincs.A zsidókat csak szimplán nem kedvelem a szokásaik miatt, számomra ezek elfogadhatatlanok.

A cigányokkal pedig szerintem te is tudod, mi a baj? Lopnak, csalnak, hazudnak és több milliós Mercedessel mennek a segélyért, mert hogy ők arra rá vannak szorulva.Továbbá, lopják az áramot, meg egyéb dolgokat amit épp jónak tartanak.A MÁV-on ingyen utaznak, mert ha valamelyik kalauz meg meri őket szólítani emiatt, szerintem nem lenne többé békés élete.Ugyanez a rendőrökkel, bár nekik van pisztolyuk, amivel nyugodtan védekezhetnek.Én szívem szerint rögtön lelőném, ha az egyik belémköt.Aztán az utóbbi 1 héten 2x is előfordult, hogy mentem az utcán, teljesen normális arcom volt, ők meg ilyen "fingó" hangot adtak ki a szájukkal, meg az egyik egy ugatás hangot kiadva felém dobbantott a lábával.A cigány kisgyerekek is bűnöznek, egy hónapja voltam a helyi Sparban és a 10 éves körüli cigánygyerek csak úgy rakosgatta zsebre a dolgokat, majd amikor az egyik eladónő meglátta és megszólította, a gyerek belerúgott, majd a zsebre tett dolgokat elkezdte minden irányban dobálni a boltban.Na én az ilyet pl. ott helyben fejbelőném.Aztán van egy Tiszabő nevű település, ahova egyik rokonom kenyeret és péksüteményeket szokott szállítani az ottani ABC-kbe.Egyszer amikor ment a határban, egy zsigulival megelőzték a teherautót, amivel ment és mikor előtte voltak, az egyik cigány egy vadászpuskát vett elő, kitartotta az ablakon, még a másik egy "Állj meg" felirattal ellátott táblát mutatott ki neki.Hát mit tudott tenni, megállt.Az 5 darab cigány rögtön ki is ugrott és 4 előrántott egy rugóskést, még az 5.-nél az előbb említett vadászpuska volt és közölték vele, hogy pakoljon át a zsiguliba.Ennek eleget tett, átpakolt a cigányokhoz, ami csak befért.A cigányok azt mondták neki, hogy elmehet, de még utoljára leköpték.

ÉS PERSZE NINCS MAGYARORSZÁGON CIGÁNYBŰNŐZÉS!!!!!!

2013. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
a melegekkel zsidókkal, négerekkel, kínaiakkal semmi bajom, az emosok már nem is léteznek, a cigányokat viszont én sem kedvelem, idáig 2x fosztották ki a házunkat, ellenben velem az utcán a legtöbb barátságos (lehet hogy csak gúnyolódtak, már nem derül ki), egyre több normális cigánnyal is találkozom, így én bizakodó vagyok hogy a feketék sorsára jutnak, számomra a cigány nem a bőrszint jelenti hanem a viselkedési formát
2013. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
4. vagyok, ami nagyon tetszik a romákban az a beszélőkéjük, hihetetlenül jó marketingesek lennének
2013. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
Én nem a bőrszín alapján ítélek sem arról h ki milyen stílust képvisel. Én emo, rocker, metálos stílusnak a híve vagyok. Ettől függetlenül sem a cigányokat, sem a zsidókat stb... nem veszem egy kalap alá és nem általánosítok. Mert ismerek cigányt is aki normális, sőt van amelyik becsületesebb is mint egy magyar ember, zsidót is ismerek velük sincs gondom. Mindenhol vannak alja és rendes emberek is. Melegekkel sincs bajom, az ő dolguk, h kivel vannak, nekem azzal nem ártottak semmit, tehát miért kössek beléjük? Amíg nekem nem ártanak én egy szót sem szólok :)
2013. febr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
sőt, a melegek még jót is tesznek, több marad nekünk
2013. febr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Kedves 3-as válaszoló, megkérdezhetem, h a zsidóknak pontosan milyen szokásait tartod elfogadhatatlannak? Ne érts félre, egyáltalán nem kötekedésből kérdem, tényleg érdekel.
2013. febr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
szerintem a társadalomban nagyon elterjedt sztereotípiákra gondol mint: bárkit becsapnak, senki sem fontos nekik, mindenük az anyagi gyarapodás; illetve lehetséges hogy ő is látta azt a videót ahol egy zsidó nő beszélt gyermekkoráról( egy szekta tagjai voltak a szülei és gyermekeket ettek meg erőszakoltak meg)
2013. febr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló vagyok.


Igazából ami miatt én nem fogadom el őket, az a nőkhöz való viszonyuk.Számomra egy nő ugyanolyan ember, mint bárki más és ne kelljen már magát takargatnia és a férfiak "szolgájának" lennie és megalázkodni előtte, hiszen semmivel sem különb, mint a férfiak, sőt, véleményem szerintem egyébként is nehezebb nőnek lenni, mint férfinak.A másik ok, a körülmetélés volt, de ennek tegnap utána olvastam részletesen és rájöttem, hogy az egyik oldalon hülyeségeket olvastam.Ugyanis ezelőtt úgy tudtam, hogy egyszerűen csak egy késsel levágják, meg ami még unszimpatikusabb volt, hogy valahol láttam, hogy aki levágja, az utána a kisgyermek péniszéből kiszívta a vért.Namost tegnap utánaolvastam és kiderült, hogy téves volt az eddigi elképzelésem, mert egy olyan szinten kiélezett eszközzel csinálják, hogy szinte egyáltalán nem fáj és próbálják minél fájdalommentesebben csinálni, így ez már nem annyira zavar, ellenben az első indokkal.

De ettől még nem utálom őket, szimplán csak nem tudom elfogadni a szokásaikat.

2013. febr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!