Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy pisiltessem be a barátnőmet?

Hogy pisiltessem be a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy barátnőm akit megszeretnék bosszulni az, hogy miért titok!Szóval beszeretném őt pisiltatni.De nem tudom, hogy csináljam mert csikizéssel nem menne ugyan is nem csikis. :( Mást meg nem igen ismerek.Durvábbakat is írhattok max majd kicsit megenyhítem őket. :) De tipp is jöhet, hogy, hogyan bosszuljam meg a dolgot.Csak nekem ez volt a legjobb ötletem. :)



2013. febr. 9. 09:56
 1/9 anonim válasza:
100%
Éjszaka bepisil az jó? Mert akkor állítólag meleg vízbe teszed a kezét bepisil ám xd
2013. febr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hm...Ez jó ötlet.Majd ugyis áthívom itt aludni és akkor.De nem kel fel arra???
2013. febr. 9. 10:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Jájj, erre hásznájják á zébrácsíkot.

Á buksi is ettől pisíttá be, more.

2013. febr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
10:16 ezt nem értem. ???
2013. febr. 9. 10:57
 5/9 anonim ***** válasza:

"Hogy pisiltessem be a barátnőmet?"

"ugyis áthívom itt aludni"


Vagyis nálad lesz minden összepisilve. Átgondolt bosszúnak tűnik. :-)

2013. febr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: A hármas válaszon nincs is mit megérteni, mert egy hülyeség az egész.


Egyébként szerintem az, hogy vízbe teszed a kezét, nem épp a legjobb ötlet, mert szerintem fel fog ébredni rá és akkor mit mondasz, miért raktad a vízbe a kezét? Koszos volt és meg akartad mosni, vagy mi?:D

2013. febr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

11:29


Hát nem lesz mert még nem vagyok biztos az itt alvásban csak úgy gondolom ez attól függ, hogy milyen ötletek jönnek. :/



És nem kell túl durva dolog ötlet is jöhet meg jöhet tipp is a bepisiltetéshez. :D

2013. febr. 9. 22:15
 8/9 anonim válasza:
100%

Kötözd ki valahova, ragassz valami csövet a szájához és öntsd tele vízzel és nézd ahogyan fél nap után bepisil...

De csak ha már végképp nem tudsz mit kitalálni.

2013. ápr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Valahol olvastam, hogy hólyag nyomással könnyen be lehet valakit pisiltetni.Na most gondolom ez igaz.


Most eddig arra jutottam, hogy áthívom és akkor este majd sátorban alszunk (ő is hoz takarót meg én is rakok ki) és akkor ugye ha sikerül a terv akkor az o takarója lesz pisis.A sátor a szobában lesz és elvileg nem fog felébredni senki sem ha mondjuk a barátnőm kiált egyet vagy nyöszörög stb. most csak röviden: azért nem mert apa dolgozni fog anya meg az emeleten alszik és általában halk zenére alszik el és alszik mert sok a szomszédba a kutya és sokszor ugatnak. :/ Na de a lényeg, hogy valamit ki kell találni, hogy hogyan legyen a dolog mert most csak úgy nem fog sikerülni meg nyilván lefekvéskor nem kell neki pisilni meg semmi.:/

2013. ápr. 2. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!