Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mivel szivassam meg a legjobb...

Mivel szivassam meg a legjobb barátnőmet, hogy észbe kapjon?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon sok kifogást talált ki, hogy ne kelljen velem taliznia meg beszélgetnie... én mondanám, hogy legyen vége a barátságnak, de miután leráz mindig felhív meg sms-eket ír meg facebookon is ír, hogy ne haragudjak rá, sokszor bocsánatot kér meg ilyenek... am el veszíteni sem akarom, így gondoltam megszivatom egy kicsit, hogy észbe kapjon, de nincs ötletem. Valami vicces kéne, mert meg bántani se akarom, meg össze veszni sem akarok vele, csak azt szeretném, ha nem mindig a kifogásaival jönne... Egyébként elég feledékeny és sokat hülyéskedő csajszi :P Tudnátok segíteni?

2013. jan. 6. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Ezt most nem parasztságból írom de ha a legjobb barátnőd lenne akkor bármikor szánna rád időt és nem folyton lerázna. És ha komolyan ilyen nagy a barátság akkor ne szivasd hanem mond meg neki a véleményedet. Mondd el neki hogy ez neked őszintén rosszul esik és nem ilyennek képzelsz el egy igazi barátságot.
2013. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Próbáld meg hogy a lerázások után nem reagálsz a bocsánat kéréseire, és akkor lehet elfog gondolkozni. Hagyj neki egy kis időt.
2013. febr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!