Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 eves lany vagyok hizni...

16 eves lany vagyok hizni szeretnek mit tegyek?

Figyelt kérdés
172magas vagyok.. mar 2 honapja sokat eszek de semmi valtozas.. a szuleim azt mondtak hogy meg ket ev es kitelek most 48 kilo vagyok..legalabb 55re szeretnek hizni.Legyszi valami jo tanacsod adjatok aki tudott hamar sok kilot felszedni.Es a supradyn-tol lehet hizni?

2013. febr. 9. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Edzés mellett egyél.
2013. febr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Awful11 válasza:
Tömegnövelő étrend és súlyzós edzés kell.
2013. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 TappancsMancs ***** válasza:
A "hamar"t felejtsd el. Többet és jobbféle ételeket. A supradyn az étrend kiegészítő és jobb lehet tőle az étvágyad max. Ha nagyon vékony alkat vagy akkor idő is kell, mozgás is.
2013. febr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kevés torna+gyorskaják pl.:mcdonalds
2013. febr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TappancsMancs ***** válasza:
:D Szerintem még hízni is egészségesebb a rendes kajától mint a mekistől. :)
2013. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igaz de a mekisbe sok a fehérje meg a szénhidrát ami a hízáshoz kell.Egyetértek abban hogy nem túl egészséges de néhány adag nem árthat meg (én hónaponta1-szer ha beülök de nem hízok semmit, ha 2-4-szer megtenné fel is szedne eleget és nem is lenne ártalmas).
2013. febr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TappancsMancs ***** válasza:
A mekisben sok a fehérje? Nem igazán sok. Ami sok benne az a zsír és szénhidrát és az Eszámos műtrutyi. Ha zsírt, fehérjét és szénhidrátot akar enni az van bármiben szinte, nem lenne nehéz dolga. A mekisben műcuccok vannak. Én a helyében házi koszton hízogatnék inkább mint mekisen vagy csomagolt kroászonon és ilyeneken. Az igaz hogy ehet mekisből is végső soron. Mi itthon sütjük a kenyeret frissen, főzünk lekvárt, elteszünk lecsót, gyúrunk tésztát. :D
2013. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom :)
2013. febr. 23. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!