Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angol középszintű nyelvvizsgát...

Angol középszintű nyelvvizsgát kb mennyi idő megszerezni?

Figyelt kérdés

Már van németből,nyáron nagyon rá szeretnék hajtani az angolra,most kb az alapszint alján vagyok...

2hónap elég idő erre??

Utána meg megyek egyetemre,ott nem lesz erre időm



2013. febr. 10. 11:59
 1/4 anonim válasza:
Ha rendszeresen csinálod és figyelmesen akkor elég lehet 2 hónap :)
2013. febr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kössz a gyors választ:D

2hónapig csak ezt tanulnám

2013. febr. 10. 12:02
 3/4 anonim válasza:
én tavaly nyáron kezdtem el tanulni úgy, hogy szinte nulla volt a tudásom, 2 hónapig tanultam minden nap, és sikerült a telcnél a középfokú. (huszonéves vagyok)
2013. febr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A TELC-nek van mondjuk az egyik legkönnyebben megszerezhető nyelvvizsgája, én elmentem egy próbanyelvvizsgára és a szóbelin alig mondtam pár alap mondatot, semmi ilyen bonyolultabb szó, hogy suspicuous vagy hasonlók, teljesen sima alap mondatok és 82% lett, én meg azt hittem át sem megyek.Ja, és a felkészülésem semmi nem volt, ezt úgy kell érteni, hogy tényleg 0 percet készültem rá.
2013. febr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!