Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek? Rossz ember vagyok?

Szerintetek? Rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Sokszor félek, hogy a hátam mögött mindenféle rosszat mondanak rólam. Bár biztosan megteszik. Mintha ma azt mondta volna valaki, hogy mekkora nyomorék. De nem értettem kristálytisztán. Régebben mindig azt szerettem volna, ha gyereknek néznek. Még a lábamat is X-be tettem, hogy úgy nézzen ki sürgősen vizelnem kell. Lehet rájöttek valamire, hogy valami csak rájátszás. Bár az igaz, hogy nagyon távolságtartó vagyok az emberekkel. És nem tudok beszélgetni :( Egyszerűen nem megy. Csak néhány embernek tudok kinyílni, de nekik sem teljesen...Tök hétköznapi témákról beszélnek, de én nem tudok bekapcsolódni a beszélgetésbe. Olyan siralmasnak érzem magam. Mellesleg még a munkám is pocsék. :( Betegszabira szeretnék menni, de akkor meg attól félek, hogy ki fognak beszélni és rosszat mondanak rám:((((
2013. febr. 13. 20:30
 1/2 szántóvető ***** válasza:
Mivel egyetlen rossz tulajdonságot sem írtál magadról ezért nincs okom feltételezni h rossz ember vagy.
2013. febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak gátlásos vagy, nem is kicsit!
2013. febr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!