Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Merre tudnék Önkéntes külföldi...

Merre tudnék Önkéntes külföldi munka után nézni (Afrika, India) illetve hogyan működik az ilyen?

Figyelt kérdés

Mennyi pénz szükséges hozzá, az induláshoz gondolom ott kint tudok majd vállalni plusz munkát hogy az alapvető minimális igényeimet kielégítsem(kaja, szállás ilyenek). Nagyon szeretnék egy ilyesmibe belevágni, viszont én amiket találtam interneten erről nem sokra mentem velük. Még egy olyan érdekelne hogy ki, milyen szervezet által lehet ilyenhez csatlakozni?


Köszönöm!



2013. febr. 15. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Itthon miért nem jó segíteni?
2013. febr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Első: mondj egy módot, ahogy lehetne itthon segíteni...
2013. febr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Segítesz ételt osztani a Blahán. Nem bonyolult.


Amúgy hasznos linkem is van [link]

2013. febr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És abban nekem mi a kaland és a kihívás hogy Blahán kaját osztok? Azon kívül hogy 10-ből 6 "egyén" megpróbál megverni esetleg leszúrni mert neki nem megfelelő az adag. A tervek amiket itthonra akartam szépen elúsztak köszönhetően a vezetőknek és hogy a Magyar ember semmibe van véve. Kisebbségnek segíteni pedig nem fogok akik szerint egy büdös Magyar vagyok. Köszönöm ebből az életből nem kérek. inkább kimegyek egy olyan helyre ahol rászorulókon segíthetek, kisgyerekeknek és láthatom az örömet az arcukon. A linket köszönöm!
2013. febr. 15. 21:15
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Istenem... és ilyen emberek mennek ki a szentet játszani?
2013. febr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem is hasonló álmom,vágyam van,mint neked!Életem nagy álma kijutni Afrikába és a szegény sorsú gyerekeknek segíteni.Megértelek,hogy inkább ott önkénteskednél,hasonlóképp érzek.Ezt megmagyarázni nem is nagyon lehet,ezt vagy érzi az ember,vagy nem.Mindenkinek más indíttatása van szerintem.Nos,igazából nem ezért írtam,hanem mivel hasonló vágyaim vannak,rengeteget olvastam ezután,néztem utána,és kerestem.Először is,ha tele vagy pénzzel,igazából akkor jutsz ki,amikor akarsz szinte.Ha nem,akkor bizony valami szervezethez kell csatlakoznod,azonban ott sem biztos,hogy állni tudják a kiutad!Maximum egy részét. (hogyan is várhatnád el,hiszen a pénzre a gyerekeknek van szüksége,nem bárkit kiutaztatni rajta) Más azonban ha a szervezet elnyer pl. egy pályázatot,de itt minimális azon emberek száma,akit ki tudnak vinni.És bizony érthető okokból ezt a pár embert alaposan ki is válogatják,hogy hasznos tagja lehessen az önkénteseknek.Pl. nem árt,ha gyermekekkel foglalkozó szakma van a kezedben,vagy tanári képességeid vannak,esetleg valamilyen sportban jeleskedsz,stb.A nyelvtudás is előny és bizony azt is nézik,hogy önkénteskedtél-e már valaha valahol,van-e benne gyakorlatod,stb.Szóval kezdésnek Én azért ajánlanám a Blahán való kajaosztást :) Nagyon nehéz kijutni,legalábbis ha nem önköltségen szeretnéd.De ha kellőképp motivált vagy,és igazán szeretnéd,szerintem tudsz tenni érte,hogy Ők is úgy lássák,"jól járnak veled" :) Pl tanulással,sok-sok utánajárással,önkénteskedésekkel,stb.Remélem segíthettem ! :)
2013. febr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Előző vagyok: van még olyan lehetőség is,ami egy asszem 14 hónapos dolog,hogy pár hónapig tanulnod kell,kiválasztod,hogy pontosan mit szeretnél csinálni,közben a felkészülendő városban dolgoznod kell,hogy összeszedd a kiutad egy részét(és népszerűsíteni a csoportot)Utána fél év kint,és ha hazaértél,2 hónap beszámoló és előadások! De ide kell a nyelvtudás!Általában angol!
2013. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Állítólag ez jó és minden info fent van a honlapon.

2013. márc. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia! Most en is egy ilyen onkentes programon veszek reszt, ha meg kivancsi vagy, akkor irj a rekacicdvolunteer@gmail.com cimre.:)
2013. máj. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Anna713 válasza:

[link]

Itt egy magyar nyelvű leírás, ha még valakinek aktuális.

2016. márc. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!