Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik angol kifejezés jelenti...

Melyik angol kifejezés jelenti ezt: merre jársz?

Figyelt kérdés
Ez lenne a where have you been?

2013. febr. 16. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
whereabouts?
2013. febr. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a where have you been?

az inkabb az hogy amielott ideertel merre voltal?

vannak ilyen jo idoegyenesek az angol igeidok szemleltetesere, vagy mar nem tanitjak oket iskolaban? nagyon szemleletes volt...


amugy ha arra vagy kivancsi hogy most hol van?

Where are you?

Where are you now?


nem kell tulbonyolitani ha nem kell :)

en pl. hasznalom szepen a nyelvtant, van valamennyi szokincsem js habar nem olyan sok mint amikor felsofokra keszultem de igy is megkaptam mar joparszor hogy jobban beszelem a nyelvet mint ok :) vagy a haverjaik.

es vannak olyan igeidok amiknel ugy neznek ram mint aki meghulyult... sztem 10 ev alatt egyszer ha hasznaljak a befekezett jovo idot...

2013. febr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, még nem tanultam meg az összes igeidőt. Am köszi!
2013. febr. 16. 12:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt is megfontolhatnád, amit az elsőben írtam. Egyetlen szó, és nem kell igeidőket egyeztetni.

Oké, sose hallottad és elsiklasz felette, bocs hogy elmondtam.

2013. febr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4. mi a baj? nem kell a semmin megsertodni.


Amugy helyes az is, de amiota kint lakom sose hallottam.

Illetve eleg olyan szlenges, marmint biztos nem dobnam oda egy szoval egy nem kozeli havernak hogy Whereabouts?


Kerdezo, jahj nem azert irtam az igeidoket. Nem is tanitjak az osszeset az iskolaban. A britek meg annyit se hasznalnak mint amennyit tanultam eddigi tapasztalataim szerint...

Viszont ha majd tanuljatok oket kerd meg a tanart hatha rajzol ilyen idoegyeneseket mert annyira szemleletes es olyan jol latszik rajtuk hogy mikor melyik igeidot kell hasznalni!

2013. febr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!