Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiú és lány között van barátság?

Fiú és lány között van barátság?

Figyelt kérdés
13 és fél vagyok és egy 16 és fél éves sráccal vagyunk haverok van esély csak barátoknak maradni vagy nem létezik fiú és lány között barátság?

2013. febr. 16. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha már ez a kérdés felmerül benned akkor nincs.
2013. febr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem azért, szerintem van, de lehet hogy majd többet akar?
2013. febr. 16. 18:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom. Nem született még meg az a fiú, akin én el tudnék igazodni. Egyik se tudja soha, hogy mit akar. Létezhetne legalább egy olyan akire érdemes lenne odafigyelni! De úgy néz ki túl sokat várok, mert én sose találok egy olyat se.
2013. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sok lány haverom van, de olyan igazi barátom nincs köztük.
2013. febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én megmondom őszintén mondjon bárki bármit, szerintem igaz barátság nincsen fiú és lány között. Ha nem is történik köztük semmi, maga a gondolat úgy is megfordul előbb-utóbb valamelyik fejében, vagy mind a kettőjében, hogy milyen lenne ha szerelmesek lennének. És ha ez már eszükbe jut, akkor már nem barátság, mert a barátságban ilyen fel sem merül az emberben. A sok együtt töltött idő is tehet csodákat, és rájöhetnek, hogy egy ideje már képtelenek úgy beszélni egymással, hogy ne nézzen úgy a szemébe, mint aki csak egy jó barátja akar lenni a másiknak.
2013. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Scotty97 ***** válasza:
Lehet fiú és lány között barátság, ha a fiú meleg... Am. 3.válaszíró... Kötekednék, én 15 évesen tudom mit akarok...
2013. febr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szerintem abszolút lehetséges. Én 13 és fél vagyok, és vannak fiú haverjaim. Az egyik legjobb haverom is fiú.

Viszont az első hozzászólónak üzenném, hogy attól még, hogy megfordul a fejében, még lehetnek barátok. Nekem nem tudom hány barátnőm mondta/mondja, hogy miért nem jövünk össze. Amikor először mondták én is eljátszottam a gondolattal, de semmi több. ugyanolyan jóban vagyunk és vannak olyan dolgok amiket, csak vele beszélném meg.

2013. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem lehetseges.
2013. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én is 13,5 éves vagyok és igen van fiú lány barátság :)
2013. márc. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!