Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek? Ciki?

Szerintetek? Ciki?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Elmentem bulizni a 17 éves unokahúgommal. Jött két haverja, akik a lány 17, a fiú 15 éves volt. És ittam velük!!!

A 15 éves fiúval pedig táncoltam is, és megpuszilta a nyakamat és megfogta a fenekem. Tehát flörtöltem vele. Szóval??? Gáz???


2013. febr. 16. 19:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg mindegy. Ráfoghatod, hogy sokat ittál! :) De szerintem ne nagyon hangoztasd mert lehet lenne olyan aki beszólogatna!
2013. febr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Hát...lehet, de mivel nem történt semmi olyan eget rengető dolog, így nagyon nincs is mit szégyellnem rajta. Ő bulizás terén sokkal tapasztaltabb , mint én. Annak ellenére, hogy több vagyok. Az, hogy rádőltem a vállára meg, hogy táncoltam vele szerintem nincs benne semmi -.-
2013. febr. 16. 19:41
 13/20 A kérdező kommentje:
Meg Ő sokkal magabiztosabban kezelte a helyzetet, mint Én.
2013. febr. 16. 19:43
 14/20 anonim ***** válasza:
Hát abban még nincsen. De te a kérdésben nem csak ennyit írtál. De te tudod, én csak válaszoltam. Én csak magamból indulok ki, én 21 vagyok, de max 2 évvel fiatalabbakkal tudnék ilyet elképzelni.
2013. febr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom ebben mi a ciki,valaki elmagyarázná nekem legyen szíves
2013. febr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hát közel tette a száját a nyakamhoz. Adott rá puszit, én meg nem löktem el. És meg is fogta a fenekem. Legalábbis ráhelyezte a kezét. És arra nem gondoltál, hogy lehet bizonyos szempontból még tapasztaltabb is lehet? Nem tettem vele semmi rosszat és még a gondolataimban sincs, hogy szeretnék.
2013. febr. 16. 19:47
 17/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tapasztaltabb. De mondom én csak magamból indulok ki. Én ilyet sosem tudnék elképzelni magammal, mert én a tőlem idősebbeket jobban szeretem. De ha neked ezzel nem volt semmi baj, akkor rendben van. Már úgy is megtörtént. De biztos fognak még ide írni olyanok is, akik azt mondják, amit te.
2013. febr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem érzem, hogy bűnt követtem volna el, hiszen, ha már buliba jár az azt jelenti, nem kisgyerek, hanem egy kamasz, aki még nem felnőtt-velem szemben. De olyan magabiztosan viselkedett egész idő alatt, hogy nem is merült fel bennem, hogy most ő áldozat lenne vagy bármi. A másik Én se jönnék össze egy fiúval, akivel ekkora a korkülönbség. Az azért már más.
2013. febr. 16. 19:57
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha te is fiu vagy akkor igen, es akkor is ha nem.
2013. febr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy név alapján nem tudod eldönteni, hogy most lány vagy fiú vagyok e.
2013. febr. 18. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!