Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon felidegesített egy...

Nagyon felidegesített egy kellemetlen találkozás egy régi 'baráttal'. Hogy tudnék nem foglalkozni vele?

Figyelt kérdés
Ma az utcán véletlenül megláttam egy nagyon régi ismerősömet, akivel legjobb barátok voltunk több, mint egy évtizeden keresztül, de ez elmúlt, főleg az ő hibájából, és ez rendben is van... Viszont ma nem is köszöntünk egymásnak, feltűnően nem akart észrevenni... én meg nem erőltettem, ezzel is magát minősíti. Nagyon idegesít ez, pedig nem egy fontos dolog de most valamiért mégis... Azóta csak ez jár a fejemben, hogy mennyire szánalmas ez az illető (a korábbi dolgok miatt is, és hogy idáig jutott...) Jó ötlet lenne elmondani neki, hogy mit gondolok, vagy hagyjam a fenébe? Vélemények?
2009. szept. 8. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj túl rajta, hagyd a fenébe. Nem éri meg még egy e-mailt sem írni neki, ha ilyen. Ne fecséreld rá az időt.
2009. szept. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne kíméld, tépd le az arcát!
2009. szept. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ember , ha meg akarnád beszélni vele már megtetted volna. Inkább kapj fel egy sört meg egy cigit , ülj ki a haverokkal valahová és lazuljatok. Ennél jobbaz úgysem tudsz
2010. ápr. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!