Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom hogyan lehet egy...

Nem tudom hogyan lehet egy találkozás vidám jó hangulatú, ezért mindig unalom van körülöttem ha találkozok valakivel. Aki nagyon felvan dobva az is leáll mellettem. Mit csináljak? 16/f

Figyelt kérdés

Átmentem legjobb barátomhoz (lány), aki nagyon fel volt dobva, de nap végére már nagyon leállt. Hogyan kéne hülyéskednem vele? mert ő hozzávan szokva, hogy hülyéskednek körülötte és ha más megy hozzá akkor mindig nagy az élet.

Haverommal mentünk moziba, akkoris csak beszélgettünk, néha meg teljesen leálltunk. A hangulat nem volt túl jó.

Segítsetek légyszíves.


2010. febr. 28. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem gáz, én is ilyen vagyok néha, és szerintem ez még mindig jobb, mintha erőlteted a dolgot. Attól rosszabb szerintem nincs:D


20/F

2010. febr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kávé, kóla, sport szelet
2010. febr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy hangulatom nincs hozzá, hanem, hogy nem tudom, hogy hogyan lehet hülyéskedni.
2010. febr. 28. 14:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, senki se tudja. Akire azt mondják, hogy neki megy, az csak engedi. Lazít, hagyja alakulni, sodródik a jó kedvvel. Lehet, hogy kéne még egy poéngyár, ha a csaj nem működik közre eléggé. Merthogy a "társasága" nem egy emberes gondolom.


Egyébként mi a gondod a hallgatással? Neki mi lesz, miután négyezres vérnyomással kitoloncolod a szádon azt a pár szót, hogy "de jó most is így itt lenni... ...veled...". Különben is a tavasz már a bojlerben van.

2010. febr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 vezerdinka ***** válasza:

van egy jó, meg egy rossz hírem.

a rossz: befásult, unalmas, emo arc vagy.

a jó: van egy megoldás a problémádra. zárkózz be a szobádba, és akkor legalább a barátaid éltkedve megmarad:)

2010. febr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy nincs elég motivációd a hülyüléshez. Nekem gyakran van ilyen. Konkrétan nem vágyom az emberek társaságára, pedig azért magányos is vagyok. De amikor ottvagyok vkikkel, akkor egyszerűen nem megy, vagyis csak ritkán. Depresszió egyik tünete: "minden érdeklődésemet elvesztettem mások iránt".

Gondolom nálam ettől lehet...

2010. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyan már miért kell rögtön mindenkit ledepressziósozni? Pont attól lesz az szegény! Egyszerűen lehet nem jössz ki velük, nem a te stílusod. Nálam is vannak olyan emberek akikkel nem jövök ki, akármilyen rég ismerem is őket. És vannak akikkel rögtön kacagok és órákat tudok velük beszélgetni, jóformán a semmiről is. Csak meg kell találni az ilyen embereket. :) És ne értékeld le magad! Én is azt hittem, hogy egy depresszív alak vagyok és előbb mondta egyik barátnőm, hogy pár napja nem beszéltünk és már hiányzott neki az én vidámságom és optimizmusom. Szóval van akinek úgy vagy jó ahogy vagy! :))
2010. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!