Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fülhallgató lopás következmény...

Fülhallgató lopás következményei? Többi lent!

Figyelt kérdés
Január elején egyik haverommal lopni akartunk egy fülhallgatót a Tescoból, de lebuktunk, kihívták a rendőröket STB. Most hétfőn(febr.25) be kell mennünk a rendőrségre, mert ugye megtették a feljelentést de engem bűnrészesnek nyilvánítottak mert én csak takartam amíg elvette a fülhallgatót. A haverom 16 éves lesz február 24. én, én meg 16 vagyok. Milyen következményekre számíthatunk?

#fülhallgató #büntetőjog #bolti lopás #bolti lopás következmény
2013. febr. 19. 17:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
gályarabság
2013. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%

Vegyél folyékony szappant .

Valamint ha majd látsz a börtönbe le esni egy szappant akkor ne hajolj le érte , mert akkor be dog csúszni valami a nemesebbik feledbe .

2013. febr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%
mentek a csurmába.
2013. febr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Ne izgulj ! Gondolom jó kaja van a börtönbe , ha ennyi nagydarab fickó jön ki onnan .
2013. febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

Majd fegyveres testőröket fogtok kapni , akik nyissák és csukják majd az ajtót előttetek .


Valamint fogadj el egy jó tanácsot . Mégpedig azt , hogy anyukád tanuljon meg kenyeret sütni , amiben be tudja neked csempészni a síkosítót . Így majd nem fog annyira fájni , mikor becsúszik neked .

2013. febr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

a k.rva anyátokat!:D::D:D:D:

már majdnem nevettem.

2013. febr. 19. 18:00
 7/19 anonim ***** válasza:
53%

Hát , én nem nevetnék ilyeneken börtön előtt .

Egyébként Tökölhöz , vagy a szegedi fiatalkorúakhoz laksz közelebb ?

2013. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

mondom csak MAJDNEM nevettem.:D

tököl mellett lakok 15 percre :D

2013. febr. 19. 18:09
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

Mi lehet? Attól függ mit hoznak ki belőle, mennyi volt a fülhallgató értéke, hogy-mint...


Pénzbüntetés, közmunka, szabadságvesztés.


Mivel ez elég kis érték lehetett, így gondolom nem zárnak be hosszú időre. Habár csak az tippelek, de ez a kategória max. 150e forint büntetés és max 30 nap elzárás lehet.

A korotok alapján büntethetőek vagytok, 14 év az alsó korhatár (talán még nem szállították le 12-re).

2013. febr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én már láttam olyat , hogy egy idős nénit 1 nap fogdát kapott , egy kifliért .

Amúgy mennyibe került a fejhallgató , amit el akartatok lopni ? Valamint volt már elöttte ügyetek ?

2013. febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!