Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy buktassam le?

Hogy buktassam le?

Figyelt kérdés
Barátom tesójának a barátnője átjár a mi szobánkba ha nem vagyunk itthon és turkál meg lopkod. Mivel nem gondoltam volna róla hogy ilyen szemét ezért egyszer itthon hagytam a pénztárcám és eltűnt belőle pénz, meg párom anyukájától is tűnt el. Ma megint nem leszünk itthon de addig egy "csapdát" kéne neki állítani. Még tegnap kérdezte is tőlem hogy itthon leszek e este. Gondolom nem ok nélkül. Van valakinek valami jó ötlete hogy buktassam le?

2013. febr. 8. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:
hagyd bekapcsolva a gépet (de a monitort kapcsold ki) és állitsd be a webkamerát, hogy vegye fel a történteket...
2013. febr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen erre már mi is gondoltunk csak az a baj hogy páromnak a munkájához el kell vinnie a gépét. Meg nem is fér a gépre annyi adat:S de köszi azért.
2013. febr. 8. 09:31
 3/10 anonim válasza:
Hát a kamerás felvétel a legjobb, de egy vékony celluxcsíkot húzzatok ki az ajtóba alulra (rá fog ragadni a nadrágjára), így kiderül, hogy a szobába járt..akkor már felteheted a kérdést hogy mit keresett ott. Bár mondjuk ezt ki tudja magyarázni. Aztán ha világos szőnyegetek van, akkor szórhattok rá vékonyan lisztet, és ahogy lépked benne ott lesz a lábnyoma, ill. a cipőjén a liszt, szintén lebukás, hogy a szobába járt. Hátha abbahagyja...
2013. febr. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
megoldás lehet még, hogy a pénz, amit a pénztálcádban hagysz, megjelölöd...aztán este, ha eltűnik, akkor kéred, hogy váltson neked pénzt. Ha a jelölt visszakerül hozzád, egyértelmű, hogy lopott...
2013. febr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen ez is eszembe jutott már de az hogy bejár azzal még nem tudok semmit rábizonyítani mert a barátom tesója is beszokott jönni cd-ért pl. Meg parketta van és sötét szőnyeg azon meg meglátszik a liszt. Lehet kint hagyok neki valami csalit amit zsebre tehet. Köszönöm a tippet!
2013. febr. 8. 09:49
 6/10 A kérdező kommentje:
A pénzmegjelölős dolog is jó megoldás lehet csak én már nem merek kint hagyni pénzt azt mindig viszem magammal ugyanis nagyon sunyi egy nőszemély amilyen rafinált bedugja a bugyijába pl és azt mondja nem tud váltani:S hiába tűnik el a pénz és kérem számon az mondja h nála nincs aztán a bugyijába meg nem kutathatok :)
2013. febr. 8. 10:10
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is a pénzmegjelölős a legjobb!

Jelölj megy egy bankót, aztán hagyd ott. Mikor hazaértek, akkor hívd ki, legyen ott mindenki, és mondd el neki, hogy nem akarok megbántani, de ezeket vettétek észre és szeretnéd, ha mindent kipakolna... Ha kipakol mindent de látod az arcán, hogy ,,elégedett" akkor kérd meg, hogy a zsebeit is, melltartóját, stb. Csak így lehet elbánni egy kleptomániással...

2013. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm legközelebb kipróbálom ezt
2013. febr. 9. 09:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, hogy ment?
2013. febr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak annyit csináltam, hogy mielőtt elmentünk lefényképeztem mindent. De most minden ugyanúgy volt ahogy ott hagytuk, de nem is volt alkalma turkálni. Legközelebb viszont kipróbálom a pénzes trükköt!
2013. febr. 11. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!