Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Saját lakás vagy albérlet?

Saját lakás vagy albérlet?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sok ilyen kérdés van,de egyéni válaszokat várok.Most még tanulok,ebben az évben érettségizem és utána még szakmát tanulok.Viszont már gondolkozom ezen.Van egy saját lakásom,ami az én nevemen van(még én is itt lakom)de anyám is itt él.Vele nem jó a kapcsolatom,nem szívesen élnék vele.Viszont azért mégiscsak egy saját lakásról van szó...Ráadásul rengeteg ismerősöm mondja hogy nem könnyű jó albérletet találni.Illetve ez a ház Budaesten van,és nekem inkább vidék felé húzott a szívem mindig.

2013. febr. 20. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg jó áron eladni, és abból vidéken kaphatsz két kisebbet.
2013. febr. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Edesanyad haszonélvező a lakáson? Ha igen, akkor nem sokat tudsz tenni, o kirakhat téged, te öt nem, eladni se fogod tudni, mert épeszű ember nem vesz meg egy haszon élvezettel terhelt ingatlant.
2013. febr. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,haszonélvező.Tudom hogy így nem lehet épeszű embernek eladni.Tudom azt is hogy nem rakhatom ki,de még egy ismerősöm se raknám ki igazából az utcára,akkor az anyámat pláne nem.Még akkor sem ha nem jó a kapcsolatunk.Inkább az a kérdés hogy mi érné meg jobban? Ott maradni vele egy lakásban,vagy kitudja meddig próbálkozni azzal hogy találjak egy normális albérletet? Nyilván az utóbbi érzelmi okokból,de egyedül bérelni nem olcsó,szinte bármikor kirakhatnak stb...és ezért kérdezem.
2013. febr. 20. 22:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Otthon maradni.
2013. febr. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
De nem kell kirakni anyádat, beszéld meg vele, és az eladott lakásból veszel neki egy másikat.
2013. febr. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!