Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne pirulja...

Mit csináljak, hogy ne piruljak el mindig?

Figyelt kérdés

Ha meleg van, ha hideg van, ha mérges vagyok, ha meglátok egy bizonyos személyt....

Talány visszalehet fogni, csak önuralom kell hozzá? Vagy ez majd a kamaszkorral elmúlik?



#arc #csúnya #önutálat #mindig elpirulok
2013. febr. 20. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én alapjáraton vagyok mindig olyan mint egy bohóc. És már kamasz sem vagyok.:)
2013. febr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor ezzel kell éljek?? Akkor inkább meghalok. Ez angyon kínos, te nem tudod elképzelni, amit én érzek, na persze ezen kívül is, és mégha ez a csapás is vár rám egész életemre, akkor tényleg van ok arra, hogy emo legyek.
2013. febr. 20. 19:36
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne butáskodjál már! :) Nem olyan nagy tragédia! De én alapjáraton vagyok ilyen, neked elmúlhat! Buta! :)
2013. febr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De nagyon kínos és mindig beszól néhány köcsög, amiért még hülyébben érzem magam.
2013. febr. 20. 20:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Talán önfegyelemmel lehet rajta valamicskét javítani!
2013. febr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát az nálam 0

Mindig érzem, h felmegy a fejembe a vér és ott van az agyamban, h elpirulok, közben mindig azon vagyok, h próbáljam vhogy visszafogni, de annál pirosabb leszek.

Sztem nagyon undorító ilyenkor a fejem, ráadásul az orrorm a legpirosabb, tisztára olyan vagyok, mint Rudolf a rénszarvas...

2013. febr. 21. 19:18
 7/12 anonim ***** válasza:
Rudi az cuki! :D Egyébként hány éves vagy?
2013. febr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
13...
2013. febr. 22. 13:56
 9/12 anonim válasza:
0%
Ez olyan aranyos:D.A folyamatos elpirulásom ok arra,hogy emo legyek:DDDD.Szánalmas...
2014. nov. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Már azt hittem, h vmi értelmes válasz jött -.-

Amúgy még mindig szenvedek tőle, ha valaki tud segíteni, az kérem segítsen. Ja, amúgy már nem vagyok emo és akkor se voltam, ez csak úgy jött...

2014. nov. 17. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!