Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak itt SzJG olvasók?...

Vannak itt SzJG olvasók? (SzJG=Szent Johanna Gimi) Ki hol tart? Kedvenc rész? Mennyit olvastok egy nap? Kedvenc szereplő? Kedvenc tanár? Ki megy majd a dedikálásra? Én már nagyon várom! Ki hány évesen kezdte olvasni? Válaszokat légyszíves!

Figyelt kérdés

2013. febr. 21. 16:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Szia:)

-Már naon várom a nyolcadikat 5X olvastam végig min1iket és most olvasom 6odjára a sorozatot, 5. résznél tartok

-Egy nap egy fél könyvet

-Fúú: Mindegyik próbálom leszűkíteni:

Reni és Cortez összejön, Kiderül hogy Dave és kinga járnak, Kinga és Zsolti járnak, Máday vs. Légy, Petőfi, Beszólások, Poénoook Muhahahahaaaaa

Top1 Ricsi+Virág járása kiderül, Ricsi védi Virágot, Le akarja fejelni aki csak Virághoz közelít, Ricsi+Dorián bunyó És a favourit!!: Virág megbukott matekból és Kinga megérdezi, hogy át tud-e majd menni, mire Virág mondja hogy fogadtak mellé egy matektanárt,Ricsi:Akit majd először megnézek megamnak! Virág: Ajj, már egyetemista lány, Zsolti: Akkor majd én nézem meg magamnak!

-Vááá mindenki, de leginkább Virág és Ricsiii!!!!! Luv 4eveeer

-Máday, Gondos 4eveer Gondos olyan őrült egyszerűn csak átlép két tananyagot a hülye

-Nem tudok menni a dedikálásra, nagyon messze lakok :(

-11 évesen kezdtem el olvasni, azóta csak 12 vagyok, de remélem nem ciki...

2013. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:

Sziasztok!

Én most nemrég fejeztem be a szjg 7 részét és alig várom a 8 részét!

A kedvenc részem az amikor robinak az a feladata az utolsó évben a szjg-ben hogy torlaszolja el az ajtót egy órára és ne engedjen be egy tanárt se.

Kb 100 oldalt olvasok 1 nap.

Kedvenc szereplőm:Reni

Kedvenc tanárom:Kardos

Sajnos nem tudok elmenni a dedikálásra!

És én 13 évesen kezdtem el olvasni a szjg-it!

2013. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:

Sziaa:)

Kedvenc részem az utolsó osztálykirándulás és amin nagyon sírtam amikor Reni megy el Párizsba és Kinga és virág elmennek hozzá.

A 4. részt 1 nap alatt olvastam ki.

Kedvenc talán Ricsi, Kinga

Kedvenc tanárom Haller, Kardos, Máday

nem tudok dedikálásra menni.

14 vagyok. kb 1 hónapja kezdtem és végeztem vele rá 2 hétre.

2013. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
14 vagyok, nem nagyon szeretem a sorozatot, egyedül két szereplőt bírok, Zsoltit és Ricsit, egyedül Leiner Laura humora miatt olvastam végig :D
2014. aug. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
SzjG fan vagyok, és júni 29-én 19:58 órakor (bizony, leírtam a naptáramba is) kiolvastam, az összes részt szeretem, sokat olvastam egy nap, kedvenc szereplőm Reni, Reni osztálya, Kata, Máday, kedvenc tanár Máday, ebben az évben (2015. ápr. nem tudom hanyadika) kezdtem, tehát a két évvel ezelőtti dedikálást nem várom, (:D) és az uccsó nem publikus adat, hozzáférés korlátozva, csak annyi hogy még nem vagyok gimis :)
2015. júl. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Kétszer is kiolvastam az egész sorozatot. Imádom! 😄😘💕Kedvenc részeim a 4-8-ig,kedvenc szereplő Virág, Kinga, Cortez, Ricsi, Zsolti, kedvenc tanár Máday. Sajnos még egy dedikálásra se jutottam el. 13 évesen kezdtem olvasni. #szeretjükazírónőnketa
2015. júl. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Kicsit későn válaszolok, de a véleményem visszatekintve. Kb 2-3 éve olvastam a sorozatot de azóta eléggé megváltozott, fejlődött a stílusom. A kedvencem a hatodik kötet. Viszonylag gyorsan halatam a könyvvel, nagyon egyszerű a nyelvezete és viszonylag olvastatja is magát. A kedvenc tanárom Kardos volt benne. Talán ő volt a legösszeszedettebb és reális karakter. Voltam egyszer a LL boltban dedikáláson amikor olvastam akkor. 14-15 éves voltam ekkor. Nagyon tetszett a kevencem volt, viszont most már nem mondanám ezt róla, de egy szép emlék volt ez a sorozat.
2016. márc. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:

- én már elolvastam

- attól függ mennyit kell tanulni/van-e kedvem olvasni kb 50 oldal is lehet vmikor

- Cortez, Ricsi, Dave, Zsolti

- Máday, Gondos, Tölgyessy

- én nem hiszem h megyyek

- 12 évesen kezdtem el olvasni

2016. márc. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

28-as vagyok... a kedvenc részeim:

- dec. 20.

- dec 31. (3. kötet)

- Gábor beszéde

- a tánc (talán szalagavató)

- és ami nincs benne a könyvbe de nekem sztem naon tetszene: a Zsolti balhéja :D

2016. márc. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 H. Leonóra válasza:

Szia!

Én nem olyan rég kezdtem el, kb. az első rész felénél tartok. Nagyon tetszik eddig, attól függ mennyit olvasok, hogy mennyire vagyok fáradt mennyire van késő. Igazából az ilyen jutalom nekem a nap végére (lelki felfrissülés) Lehet, hogy a Harry Potter után ez lesz a kedvenc könyvem. Ez is izgalmas viszont nem bonyolultak se a szereplő se a cselekmény. Olyan mindennapi. És IMÁDOM a humorát.

-kedvenc szereplőm: hát eddig mindenkit bírok, de mondjuk kiemelném Arnoldot : )

-kedvenc tanárom nem igazán van.

-a dedikálás... Huhh hát én már voltam és.. Na az volt hogy én az előző nap kezdtem el olvasni a barátnőmnél és velük mentem dedikálásra. Csak hogy nem volt könyvem. Úgy volt, hogy majd ott veszünk (természetesen első részt) és persze, hogy nem volt!!!!

2017. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!