Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt egy Lb-m aki csúnyán...

Volt egy Lb-m aki csúnyán átvert de azóta megváltozott (állítása szerint. ) Kibéküljek vele?

Figyelt kérdés
Volt 1 Lb-m aki tényleg jó barátnőm volt... 3man voltunk barátnők Lb-k...De az ugy nevezett lb-m furán viselkedett a társaságunkban...a másik lány melett akart folyton ülni vele beszélgetni és mikor én ott voltam rögtőn közömbös volt.Én ezt nem értettem.. Adíg míg beszélgettem 1másik lánnyal aki elmondta h az ,,lb-m" végig csak kiakart közösíteni h rosszul essen nekem.... Csúnyán összevesztünk de mindenki az én oldalamon állt...De mostanában az a lány nagyon kedves mostanában és állítása szerint megváltozott...Az anyukám mindíg mondja h béküljek ki vele! De én attól félek h ugyan ez megtörténik...Tanácstalan vagyok...Kibéküljek vele? Vagy ne?
2013. febr. 24. 09:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőid melléd álltak akkor, ha most is az a célja valószínű most is melléd fognak állni, ha meg tényleg megváltozott akkor jobb lesz :) ez csak 1vélemény
2013. febr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!