Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megváltozott. Miért csinálja...

Megváltozott. Miért csinálja ezt? Semmi sem lesz olyan mint régen?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom. Nagyonnagyonnagyon jó barátok vagyunk.. de semmitöbb. Semelyikőnk se akar többet.. barátok.ennyi. Ha találkozunk nagyokat szoktunk hülyülni.. ha látna valaki minket lehet azt gondolná,hogy együtt vagyunk, de a látszat néha csal.. nem vagyunk együtt. Egyik este nagyon rosszat álmodtam róla--> hogy barátnője van és konkrétan leszar. Fel hívtam reggel,hogy lesz e barátnője? Bunkó volt és azt mondta lesz valamikor és lerakott.. aztán rá pár napra összejött egy lánnyal. A lány messze lakik tőlünk, mert az ország másik végén él. Tudom, rosszul tettem de.. kivertem a hisztit. Arról faggattam, hogy minden olyan lesz-e mint régen? Változik valami ezzel? Aztmondta nemtudja.. de semmi se változott végül:) Ugyanolyan jóban voltunk. Aztmondta hiányzok neki és találkozzunk.. de mint barátok, tudom,hogy nem szeret engem máshogy, ez 100%.. és találkoztunk és jól elvoltunk, amíg aznap ste össze nem jöttem újra az exemmel.. a legjobb barátom (a későbbiekben Y-nak fogom hívni) tudtam jól hogy nemszereti, de aztmondta, hogy ha boldog vagyok Vele ez neki is jó.. hát nem. Azóta fullra bunkó velem.. ha mondom neki hogy szeretem aztmondja" ok énis.".. valami..nagyon megváltozott Vele.. szerintetek mi? És köze lehet az újonnan kialakult kapcsolatomhoz? Kérlek, ne mondjátok azt, hogy azért mert féltékeny, mert szerelmes belém vagy bármi.. ez olyan kapcsolat köztünk, amit pár ember nem tud megérteni.. nagyon jóban vagyunk, de komolyan, semmi több.. Ő 17 éves. Én 13. Kérlek, segítsetek! Mi lehet az oka? A válaszokat is..előre.. nagyonnagyon köszönöm.

2012. dec. 31. 15:11
 1/1 anonim válasza:

Lehet, hogy azt hiszi,hogy bosszúból vagy ilyesmiből jöttél össze az exeddel, és ezért ilyen elzárkózott...Esetleg már amikor reggel felhívtad és ilyen kínos témát érintettél már felbosszantottad és aztán pedig kiborult a bili. Szerintem most a kibeszélős módszerrel várj, először emlékeztesd arra, hogy milyen jó volt, amikor hülyéskedtetek.

De én ezt csak így gondolom, ilyen helyzetben még nem voltam.

2013. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!