Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit adjak az apukám 40....

Rebbancs... kérdése:

Mit adjak az apukám 40. születésnapjára?

Figyelt kérdés
Az apukám 45 éves lesz. Egy étterme van és azt mondja hogy nem kér semmit de ő és az anyukém minidg adnak valamit a szülinapomra. Úgy érzem ha én nem adok az nem lenne vele szemben ferr.Feltőttek segítsetek! :)
2013. febr. 24. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha 45 éves lesz, akkor ne adj semmit a 40. születésnapjára, így 5 év késéssel elég necces a dolog.
2013. febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

???

Most lesz apukád 45-éves , és te a 40. születésnapjára szeretnél venni neki ajándékot ?


Szerintem , kicsit elkéstél vele .

2013. febr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Várjatok.Azt írta, hogy 45 éves lesz.Egy 40 évesre is lehet mondani, hogy 45 lesz, mert ez igaz is.Csak nem most lesz 45, hanem 5 év múlva.

Egyébként nem tudom milyen értékben, de vehetnél neki egy eredeti svájci bicskát vagy egy polarizált napszemüveget.A polarizált napszemüveg tök jó, mert a fényt megszűri, de nem olyan, mintha egy elsötétített üveg mögött lennél, mert alapvetően nem annyira fekete a lencséje és jóval többet lehet így látni a vilgából, mint egy sima napszemüveggel.Ezek kb. 13.000 Ft-tól kezdődnek.

Svájcibicskát pedig ezen az oldalon találsz: [link]


Itt vannak az olcsóbb zsebkések:

[link] /tiszti-standard-zsebkesek-91-mm-c-1.html?page=2&sort=20a

2013. febr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem az elmúlt 40. szülinapjára szeretenék neki venni ajándékot hanem most idén azaz 2013-ban lesz 45 éves! És ebben szertném segítségeteket kérni
2013. márc. 8. 18:05
 5/5 A kérdező kommentje:
És bocsi errontottam a kérdést
2013. márc. 8. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!