Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha találnátok a házatok...

Ha találnátok a házatok bejárata előtt 4000Ft-ot, teljesen "natúran", iratok nélkül, megpróbálnátok visszaadni annak aki elvesztette?

Figyelt kérdés
Mármint,megpróbálnátok visszaadni annak akiről csak feltételezésed van,hogy ő veszthette el?Ugyanis olyan helyen lakunk,ahol nem sokan járnak a ház előtt,így nem túl sok ember kerülhet számításba.Vagy megtartanátok a pénzt?
2009. szept. 10. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én csak akkor ha egy számomra fontos ember mondja h elvesztett 4ezret.Amugy nem.
2009. szept. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nemhogy örülnél neki
2009. szept. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs irat nem próbálom megtalálni mert minden második szerencsétlen azt fogja hazudni hogy az övé, de ha találok iratot, bármennyi legyen is a pénz mennyisége visszaadom neki, nem vagyok gazdag, csak becsületes ilyen téren mert el tudom képzelni milyen elveszteni valamit...
2009. szept. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én eccer közel 40ezer ft-ot találtam egy tárcában, a lány külföldi volt, külföldi igazolvánnyal, külföldi mindennel, de itt járt magyarba főiskolára. nemvolt magyar lakcíme...gondolkodtam mitévő legyek, mert vissza akartam jutattni neki, sejtettem h kihez jöhetett, gondoltam holnap becsöngetek hozzá.

másnap, mentem suliba, és szembe jött velem a lány...megkérdeztem h véletlen nem ő xy...mire mondta h de, énmeg vissza adtam neki a tárcáját a pénzzel együtt. nagyon nagyon örült neki.

sztem tedd teis ezt, ha sejted kié lehet, próbáld visszajuttatni neki

2009. szept. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én biztosan megtartanám a pénzt.
2009. szept. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!